اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 15 تیر 1399
01 آبان 1398 01 آبان 1398
16:52 16:52

بازیکنان رئال به عشق زیدان بازی کردند!

سرخیو راموس، کاپیتان متعصب رئال مادرید و ستاره این تیم در کنفرانس قبل از بازی با گالاتسترای گفته بود که تیم پشت زیدان است و آنها به دنبال پیروزی مقابل گالاتاسرای خواهند بود.

به گزارش sghl k,T سرخیو راموس دو روز پیش در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی مقابل گالاتاسرای شرکت کرده بود. او در این مصاحبه حمایت کامل و همه جانبه خود را از زیدان اعلام کرده بود و در مقابل شایعات بازگشت مورینیو عنوان کرد که تیم پشت زیدان است و آنها به دنبال پیروزی مقابل گالاتاسرای خواهند بود.

تونی کروس در صدمین بازی خود برای رئال مادرید تنها گل کهکشانی ها را در بازی دیشب به ثمر رساند اما لوس بلانکوس می توانست به گل های بیشتری در مقابل گالاتاسرای دست پیدا کند. رئال در بازی دیشب 27 شوت روانه دروازه حریف کرد که 13 شوت از آن ها درون چهارچوب بوده است.

در این بازی هماهنگی ادن هازارد و کریم بنزما نوید آینده ای بهتر برای این زوج تهاجمی را داد. زوجی که می تواند زمینه ساز بقای زیدان تا پایان فصل باشد.


طی هفته های اخیر سرمربی رئال مادرید بسیار تحت فشار بوده است و شایعات حضور ژوزه مورینیو روی نیمکت کهکشانی ها هر روز شنیده می شد. با این وجود رئالی ها با یک پیروزی به موقع باعث شدند که آرامش، کمی به اردوی این تیم و زیدان بازگردد.


استانبول شهری است که در تاریخ 30 می مهمان فینال لیگ قهرمانان اروپا خواهد بود اما رئال مادرید خیلی زودتر و در تاریخ 22 اکتبر در آن جا به پیروزی رسید. این بازی اما برای زیدان یک فینال حساس به حساب می آمد که با نمایش درخشان بازیکنان رئال ختم به خیر شد. زیدان که پیش از این با رئال در سه فینال پیاپی اروپا حضور یافته بود، دیشب هم توانست در فینالی با شکلی دیگر به پیروزی برسد.
در دیدار دیشب تمام بازیکنان رئال مادرید عملکردی درخشان داشتند تا نشان دهند که حاضر هستند که برای زیدان هرکاری انجام دهند و حتی برای او بمیرند.

زیرو در پایان بازی ضمن تمجید از بازیکنانش گفت:« خیلی خوب دفاع و حمله کردیم. کورتوا دو سیو خوب در ابتدای بازی داشت و ما را در بازی نگه داشت. برای پیروزی بر گالا باید بهترین بازی خودمان را انجام می دادیم. وقتی گل دوم را نمی زنید، تا پایان برای حفظ پیروزی عذاب خواهید کشید. امشب این اتفاق رخ داد ولی از تلاش همه راضی هستم.

گالاتاسرای تیم بسیار خوبی است و اگر یک لحظه بازی را رها می کردیم، گل تساوی را به ما می زد. گفته بودم که از دقیقه یک تا 90 باید تمرکزمان را حفظ کنیم و خوشحالم که بازیکنان این کار را انجام دادند. خوشحالم چون شایسته پیروزی بودیم.»

اخبار مرتبط

icon news

ادامه صدرنشینی رئال مادرید با برد مقابل ختافه در لالیگا اسپانیا/تصاویر

تیم فوتبال رئال مادرید با برد خفیف مقابله ختافه صدرنشینی اش در لالیگا اسپانیا را تثبی...

توقف بدموقع بارسلونا مقابل اتلتیکومادرید در لالیگا اسپانیا/تصاویر

با تساوی بارسلونا مقابل اتلتیکو مادرید، راه قهرمانی رئال مادرید در لالیگا اسپانیا همو...

بازگشت رئال مادرید به صدر جدول لالیگا با شکست اسپانیول/تصاویر

تیم فوتبال رئال مادرید موفق شد با شکست اسپانیول به صدر جدول لالیگا بازگردد.

سرمربی رئال: از حرکت بنزما شگفت زده نشدم

سرمربی فرانسوی رئال مادرید اعلام کرد از پاس کریم بنزما به کاسمیرو شگفت زده نشده است.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news