اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 21 آذر 1398
01 آبان 1398 01 آبان 1398
16:55 16:55

اخراج عجیب و غریب مازیار زارع از روی نیمکت

مازیا زارع، کاپیتان پر آوازه ملوانی‌ها در حالی از سوی داور از روی نیمکت اخراج شد که اعتقاد داشت که بی جهت از سوی داور جریمه شده، چون برای جدا کردن بازیکنان از داور خود را به آن منطقه رسانده

به گزارش سلام نو، پس از تصمیم بحث برانگیز داور مسابقه در اعلام یک ضربه پنالتی به سود ملوان و اعتراض شدید بازیکنان و کادرفنی استقلال خوزستان به نظر داور، مازیار زارع نیمکت ملوان را ترک کرد و به پشت دروازه حریف رفت تا جلوی تنش رخ داده را بگیرد. بعد از چند دقیقه وقفه و در شرایطی که داور بعد از مشورت با کمک از تصمیم خود منصرف نشد، ابتدا به مربی استقلال خوزستان کارت زرد داد و سپس به سمت نیمکت ملوان رفت و با فراخواندن کاپیتان سابق این تیم، مازیار زارع را با کارت قرمز به بیرون از زمین فرستاد.


این در حالیست که زارع ضمن پذیرش این کارت، اعتقاد داشت که بی جهت از سوی داور جریمه شده، چون برای جدا کردن بازیکنان از داور خود را به آن منطقه رسانده بود. امیر ایار، داور مسابقه پنج دقیقه بعد از این نیز کمک سهراب بختیارزاده را به دلیل اعتراض در صحنه ای که مقابل نیمکت این تیم رخ داده بود، از زمین اخراج کرد. در این دو صحنه اعتراض خوزستانی‌ها درست به نظر می‌رسید.


این دیدار تا دقیقه 74 زیبا و پرتنش از سوی دو تیم دنبال شده و دو گل در پی داشته که سهم هر دو تیم یک گل بوده است. ضمن اینکه استقلال خوزستان در دقیقه 73 صاحب یک موقعیت پنالتی شده که آن را با کوبیدن به تیرک دروازه حریف از دست داد.

اخبار مرتبط

icon news

هافبک با تجربه استرالیا از تیم ملی خداحافظی کرد

مارک میلیگان هافبک با تجربه تیم ملی استرالیا بعد از هشتاد بازی ملی تصمیم به خداحافظی ...

استقبال لمپارد از بخشش چلسی

فرانک لمپارد، مربی موفق تیم فوتبال چلسی با استقبال از رای بازگشت چلسی به پنجره نقل و ...

دمبله با گریه زمین را ترک کرد+ عکس

مصدومیت بار دیگر بلای جان عثمان دمبله شد و این بازیکن نتوانست به بازی برابر دورتموند ...

رکوردهای خاص دنیا فوتبال+کلیپ

یکی از لذت‌های قدیمی دنیای فوتبال اطلاع از رکوردهاست؛ رکوردهایی که هر چند سال یک‌بار ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news