اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 21 آذر 1398
01 آبان 1398 01 آبان 1398
20:52 20:52

جایگاه سرمربی بایرن امن نیست

نشریه بیلد مدعی شد برخی بازیکنان در رختکن به عملکرد نیکو کوواچ چندان اعتقادی ندارند، در کنار این مدیران بایرن هم ظاهرا دیگر اعتقاد سابق را سرمربی جوان خود ندارند و دنبال تغییر هستند.

به گزارش سلام نو، بایرن مونیخ دیشب در دیداری دشوار در یونان و در حالیکه ابتدا عقب افتاد، موفق شد با دبل رابرت لواندوفسکی و تک گل تولیسو، 1-3 المپیاکوس را مغلوب کرده و با نه امتیاز و اقتدار در صدر جدول گروه خود قرار گیرد.

اما نشریه بیلد امروز در گزارشی مدعی شد شرایط برای نیکو کوواچ، سرمربی جوان و کروات این تیم مساعد نیست و ارکان باشگاه بایرن مونیخ از عملکرد این سرمربی رضایت ندارند. دیشب کارل هاینس رومینیگه به سبک بازی بایرن انتقاد کرد و مانوئل نویر نیز مدعی شد باواریایی ها مانند همیشه بازی نمی کنند. البته بیشتر انتقاد دروازه بان بایرن مونیخ به عملکرد خط دفاعی و دریافت تعداد گل های فراوان در هفته های اخیر معطوف میشد.

نشریه بیلد همچنین مدعی شد برخی بازیکنان در رختکن نیز به عملکرد نیکو کوواچ چندان اعتقادی ندارند و این سرمربی جوان در خطر از دست دادن شغل خود قرار دارد. بایرن مونیخ در بوندسلیگا در هشت بازی تنها موفق به کسب 15 امتیاز شده، اما عدم نتیجه گیری دیگر رقبا باعث شده این تیم تنها با صدر جدول یک امتیاز فاصله داشته باشد.

در حال حاضر بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان با پیروزی های پرگل در حال غلبه بر رقبای خود است، اما مشخص نیست آینده نیکو کوواچ چگونه رقم خواهد خورد و شاید او نیز مانند دو سال قبل و سرنوشت کارلو آنچلوتی، شغل خود را در اواسط فصل از دست بدهد.

اخبار مرتبط

icon news

شادی گلادباخی‌ها برای صدرنشینی+عکس

بعد از پیروزی دیشب مونشن گلادباخ برابر بایرن مونیخ، خوشحالی‌های بازیکنان گلادباج بسیا...

بایرن مونیخ بازی حساس هفته را واگذار کرد

بایرن مونیخ بازی حساس‌ هفته چهاردهم مقابل مونشن گلادباخ را واگذار کرد تا دومین شکست پ...

دورتموند دوسلدورف را در هم کوبید و سوم شد

تیم فوتبال بروسیا دورتموند توانست به برد پرگل مقابل تیم رده پانزدهمی دوسلدورف برسد و ...

برگشت مونشن گلادباخ به صدر بوندسلیگا

بوروسیا مونشن گلادباخ با پیروزی‌ ای که امشب برابر حریف خود به دست آورد، جایگزین لایپز...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news