اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
جمعه
جمعه 15 آذر 1398
02 آبان 1398 02 آبان 1398
11:20 11:20

رکورد مارادونا شکسته شد!

مرتنز، ستاره بلژیکی ناپولی با دو گلی که در بازی مقابل سالزبورگ به ثمر رساند، موفق شد ۱۱۶ گل برای ناپولی طی سال های اخیر به ثمر برساند و از رکورد دیگو آرماندو مارادونا عبور کند.

به گزارش سلام نو، ناپولی دیشب موفق شد در یک دیدار بسیار سخت با نتیجه ۳-۲ از سد سالزبورگ عبور کند؛ این پیروزی برای ناپولی با درخشش فوق العاده دریس مرتنز، ستاره بلژیکی این تیم، به دست آمد. قبل از اینکه لورنزو اینسینیه وارد بازی شود، مرتنز پیش از آن توانسته بود دو بار برای تیمش گلزنی کند تا یکی از ارکان مهم پیروزی شاگردان کارلو آنچلوتی لقب بگیرد.


مرتنز با دو گلی که در بازی دیشب مقابل سالزبورگ به ثمر رساند، حالا موفق شده ۱۱۶ گل برای ناپولی طی سال های اخیر به ثمر برساند و از رکورد دیگو آرماندو مارادونا عبور کند. این ستاره بلژیکی تنها مارک همسیک را با ۱۲۱ گل در تاریخ ناپولی بالاتر از خود می‌بیند.


کارلو آنچلوتی، سرمربی ایتالیایی ناپولی، پس از این دیدار درباره پیروزی تیمش و عملکرد مرتنز گفت: " این یک عملکرد فوق العاده برای اوست. من برای مرتنز بی نهایت خوشحال هستم. ما مقابل سالزبورگ به سختی جنگیدیم و در طول ۹۰ دقیقه تمرکز خود را حفظ کردیم. این یک نتیجه عالی برای ماست. ناپولی این دیدار را با قدرت شروع کرد و پس از آن توانستیم به خوبی جریان بازی را کنترل کنیم. باید این را هم بگویم که بازیکنان نیمکت نشین که وارد زمین شدند نیز سهم به سزایی در این پیروزی داشتند."


آنچلوتی همچنین درباره عملکرد لورنزو اینسینیه نیز گفت: " من قبل از بازی به او گفته بودم که ۱۰، ۲۰ یا ۳۰ دقیقه بازی خواهد کرد. من جادوگر نیستم اما برای او همه چیز را روشن کردم. من برای اینسینیه و عملکرد خوب او بسیار خوشحال هستم."

/ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

درگیری پلیس لیورپول با تماشاچیان ناپولی

پلیس لیورپول جمعی از هواداران ناپولی را در این شهر به دلیل ایجاد مزاحمت و اغتشاش دستگ...

اعلام ترکیب لیورپول و ناپولی

 امشب لیورپول و ناپولی در یک دیدار بسیار حساس در چارچوب لیگ قهرمانان باشگاه های اروپا...

صحبتهای یورگن کلوپ درباره بازی حساس لیورپول مقابل ناپولی

سرمربی تیم فوتبال لیورپول که در هفته پنجم لیگ قهرمانان اروپا تیمش میزبان ناپولی است، ...

توقف شاگردان یورگن کلوپ مقابل ناپولی

لیورپول در ششمین بازی در لیگ برتر مقابل ناپولی شکست خوردند و بازی را 2 بر صفر واگذار ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news