اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

سه‌شنبه
سه‌شنبه 04 تیر 1398
14 دی 1397 14 دی 1397
09:50 09:50

ترکیدن لاستیک هواپیمای تبریز وحشت آفرید

شب گذشته که یک هواپیما قصد داشت از مشهد به تبریز پرواز کند روی باند فرودگاه سه لاستیکش همزمان ترکید و باعث ترس و وحشت مسافران شد.
وحشت در هواپیمای تبریز / ساعت 9 شب دیروز رخ داد + عکس

به گزارش سلام نو، مصطفی صفایی با اشاره به اینکه ساعت 21:10 شب گذشته پرواز شماره 5616 شرکت هواپیمایی آتا از مشهد به تبریز از ترکیدن همزمان سه لاستیک هواپیما در فرودگاه تبریز خبر داد و اظهار داشت: خوشبختانه هیچ مشکلی برای مسافران ایجاد نشده و با حضور و تلاش عوامل فرودگاهی همه مسافران در سلامت کامل از هواپیما پیاده شده و به ترمینال داخلی انتقال داده شدند.

وی افزود: به علت اینکه این ترکیدگی در باند اصلی فرودگاه نزدیک رمپ هواپیما اتفاق افتاد و باید لاستیک‌ها تعویض شوند و بنابراین یک ساعت باندبتنی فرودگاه مسدود شد.

جزئیات سانحه برای یک هواپیما در فرودگاه تبریز

صفایی افزود: به علت اینکه مشکل فنی در چرخ قبل از ورود هواپیما به فرودگاه تبریز توسط خلبان به فرودگاه تبریز اطلاع داده شده بود فرودگاه تبریز با تمهیدات لازم آمادگی اش را اعلام و هواپیما با ایمنی کامل در باند بتنی فرودگاه تبریز نشست.

صفایی گفت: فقط پرواز شرکت هواپیمایی کارون در مسیر اهواز به تبریز با شماره پرواز 2653 کنسل شده است و دیگر هیچ پروازی به علت مسدود شدن یک ساعته باند فرودگاه تبریز لغو نشده است.

وی تصریح کرد : درساعت 22:10 بانداصلی فرودگاه تبریز باز شده و پروازها با تاخیر یک ساعته به سمت این فرودگاه در حال حرکت هستند./رکنا

دیدگاه خود را بنویسید

icon news