اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 16 تیر 1399
03 آبان 1398 03 آبان 1398
12:01 12:01

په‌په؛ وارث آنری و برکمپ

نیکلاس په‌په ستاره ساحل عاجی آرسنال چنان خوش درخشیده که به بهترین بازیکن هفته لیگ اروپا تبدیل شده است. مارتین کیون ستاره سابق آرسنال معتقد است این ستاره جوان می‌تواند سرنوشت هانری و برگکمپ را داشته باشد.

به گزارش سلام نو، نیکلاس په‌په ستاره ساحل عاجی آرسنال دیشب در دیدار این تیم مقابل ویتوریا گیمارش با دو گلی که به زیبایی روی دو ضربه ایستگاهی به ثمر رساند پیروزی توپچی‌ها را تضمین کرد و تحسین کارشناسان و هواداران این تیم را برانگیخت. مارتین کیون، اسطوره آرسنال با ستایش از درخشش په‌په در بازی دیشب می‌گوید این ستاره فرانسوی دیشب با درخشش خود نشان داد که می‌تواند در آرسنال به اسطوره‌ای در حد تیری آنری و دنیس برگ‌کمپ تبدیل شود.

این در حالی است که په‌په که ملی‌پوش ساحل عاجی است و در تابستان جاری از لیل با قراردادی 72 میلیون پوندی به آرسنال پیوسته در چند ماه اول حضورش در لندن نتوانسته بود انتظارها را از خود برآورده کند و هدف انتقادها قرار گرفته بود.

کیون می‌گوید په په دیشب نشان داده که چرا آرسنال برای او اینقدر هزینه کرده. اسطوره آرسنال در ادامه گفت:" هر بازیکنی به یک لحظه خاص نیاز دارد، به یک نقطه عطف. این نقطه عطفی است که می‌تواند او را به ستاره‌ای مثل برگ‌کمپ، آنری و فن‌پرسی تبدیل کند. امیدوارم آرسنال از او به اندازه سرمایه‌گذاری‌ای که کرده استفاده کند".

مارتین کیون در ادامه گفت:" 72 میلیون پوند مبلغ خیلی زیادی است ولی این تازه شروع کار او است. په په حالا خیلی آزادتر و راحت‌تر کار می‌کند و من مطمئنم که حالا بخش زیادی از فشاری که او تا این لحظه تحمل می‌کرد از روی دوشش برداشته شده است".

اخبار مرتبط

icon news

اوج رقابت و هیجان در رده های بالای جدول لیگ برتر انگلیس/تصاویر

با برتری تیم های چلسی، منچستریونایند و آرسنال مقابل حریفان رقابت در رده های بالایی جد...

حضور آزمون در میان برترین بازیکنان آسیایی لیگ روسیه+فیلم

لیگ روسیه لیستی را منتشر کرد که نام سردار آزمون، فوق ستاره اسبق تیم ملی فوتبال روسیه ...

آرسنال در پی جذب سردار آزمون

بنابر اعلام یک رسانه انگلیسی باشگاه آرسنال در آستانه امضای قرارداد با سردار آزمون قرا...

موفرفری محبوب آرسنال را ترک می‌کند

آن چنان که انتظار می‌رفت با سیاست جدید آرسنال برای کاهش دستمزد و البته میانگین سنی تو...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news