اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 15 تیر 1399
03 آبان 1398 03 آبان 1398
14:23 14:23

سرمربی نود: هیچ قولی برای صعود نمی دهم

وحید بیاتلو مربی تیم فوتبال نود ارومیه ار شرایط ناخوشایند مالی این تیم صحبت کرد و گفت که بازیکنانش با شرافت کامل بازی می‌کنند ولی وضع این تیم از نظر مالی به هیچ عنوان مساعد نیست.

به گزارش سلام نو، وحید بیاتلو مربی تیم فوتبال نود ارومیه پس از دیدار تیمش برابر سرخپوشان پاکدشت در چارچوب هفته نهم رقابت های لیگ یک که با تساوی بدون گل در تهران خاتمه یافت، در مورد این بازی به "ورزش سه" گفت: در این بازی مستحق برد بودیم. متاسفانه کیفیت زمین اصلا مناسب نبود  و چمن بلند باعث شد سرعت بازی پایین بیاید.


او با اشاره به قدرت هجومی تیم میزبان در بخش تهاجمی اضافه کرد: سرخپوشان صاحب بهترین خط حمله ی لیگ یک بود و ما توانستیم خط جلوی آنها را کنترل کنیم. ضمن اینکه چند موقعیت خوب در ضد حمله داشتیم اما با بی دقتی از دست دادیم.


بیاتلو در پاسخ به این سوال که تیمش شرایط خوبی در فصل جدید رقابت ها داشته و در جمع بالانشین ها قرار دارد، بیان کرد: امیدوارم بتوانیم روندمان را حفظ کنیم و از مسئولین می خواهم این تیم را حمایت کنند؛ چون شرایط مالی ما اصلا خوب نیست.  با توجه به شرایط سختی که داریم، بازیکنان ما با شرافت و تمام وجود کار می کنند که از آنها تشکر می کنم.‌


بیاتلو که نود را در فصل گذشته از هفته سوم در اختیار گرفت و توانست علیرغم شرایط بد این تیم در لیگ یک ماندگارش کند، در پاسخ به این سوال که به صعود می اندیشند یا نه، اضافه کرد: هیچ قولی برای صعود نمی دهم چون این یک خواسته نا معقول از تیمی است که یک سال است از تشکیل آن می گذرد و در مقابل تیم های میلیاردی می جنگد ولی هدفمان تک رقمی ماندن است.

مربی تیم نود ارومیه در مورد دیدار جام حذفی برابر تراکتور عنوان کرد: تراکتور تیم بسیار با ‌کیفیتی است و ما پیش فصل با آنها بازی کردیم. هنوز زمان زیادی داریم تا به بازی تراکتور برسیم و فعلا فقط به لیگ یک فکر می کنیم.

اخبار مرتبط

icon news

مرد شماره دو بارسا در یک قدمی مرگ قرار دارد

خوان کارلوس اونزوئه که سه فصل به عنوان دستیار لوییس انریکه روی نیمکت بارسا نشست بوده ...

نفرین مصدومیت بر سر ستاره‌های اینترمیلان

اینتر در دیدار روز یکشنبه بدون استفانو سنسی به میدان خواهد رفت تا بار دیگر نفرین مصدو...

سرمربی فوتبال بر اثر کرونا جان باخت + عکس

علی هادی سرمربی سابق تیم ملی نوجوانان عراق که به  کرونا مبتلا شده بود از دنیا رفت.

۲۵ نفر در یک باشگاه فوتبال کرونایی شدند

نتیجه تست کرونای ۲۵ نفر از بازیکنان و اعضای کادر فنی یک باشگاه فوتبال در اکراین مثبت ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news