اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 19 تیر 1399
03 آبان 1398 03 آبان 1398
16:08 16:08

پرسپولیس با چه بازیکنانی به مصاف شاهین بوشهر می‌رود؟

کالدرون، سرمربی برزیلی تیم فوتبال پرسپولیس با وجود بازگشت شجاع و سید جلال قلب دفاعی تیمش را بدون تغییر نسبت به دیدار با پیکان به مصاف شاهین فرستاد تا اعتمادش به بازیکنان خود را نشان دهد.

به گزارش سلام نو، گابریل کالدرون در دیدار برابر شاهین علیرغم بازگشت شجاع خلیل زاده و سیدجلال حسینی ترجیح داده، قلب دفاعی تیمش را بدون تغییر نسبت به دیدار با پیکان در مصاف با حریف شکل دهد.


در دیدار امروز مقابل شاهین، علیرضا بیرانوند بار دیگر در درون دروازه این تیم حاضر شده و چهار بازیکن خط دفاعی را محمد انصاری و محمد کنعانی زادگان در قلب دفاعی و محمد نادری و مهدی شیری در دو سمت چپ و راست شکل خواهند داد.


در خط میانی نیز احمد نوراللهی و محسن ربیع خواه در کنار امید عالیشاه و مهدی ترابی حاضر خواهند شد. ترابی که در بازی قبلی این تیم موفق به ثبت گل شده بود، بار دیگر امید اول این تیم در روزهای فقر گلزنی خط هجومی است و نوراللهی نیز دیگر بازیکنی است که کالدرون امیدوار است نمایش درخشان چند هفته اخیر خود را ادامه دهد. عالیشاه نیز بعد از پاس گل سه امتیازی‌اش اکنون به ترکیب اصلی بازگشته و در سمت چپ حاضر خواهد شد.


با نمایشی که جونیور طی هفته‌های اخیر داشته، کالدرون اینبار او را نیمکت نشین کرده تا وحید امیری با حضور در خط تهاجمی به عنوان زوج خط حمله در کنار علی علیپور حاضر شود و به مهاجم شماره یک پرسپولیس کمک کند تا طلسم هفت هفته‌ اخیر خود در ناکامی برای گلزنی را بشکند.


علیرضا بیرانوند
محمدحسین کنعانی‌زادگان
محمد انصاری
مهدی شیری
محمد نادری
محسن ربیع‌خواه
احمد نوراللهی
مهدی ترابی
امید عالیشاه
وحید امیری
علی علیپور

اخبار مرتبط

icon news

گل‌محمدی پرسپولیس را تهدید به استعفا کرد

سرمربی پرسپولیس گفت: اگر باشگاه تصمیمی برای اعضای هیات مدیره نگیرد، از سمت خود کناره‌...

پرسپولیسی‌ها باکالدرون به توافق می‌رسند

 مهدی خواجوند معاون حقوقی پرسپولیس اعلام کرد: پالس های مثبتی از کالدرون گرفته‌ایم و م...

حضور سیدجلال حسینی در محل باشگاه پرسپولیس

 سیدجلال حسینی  کاپیتان پرسپولیس ظهر امروز به محل این باشگاه مراجعه کرده است.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news