اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 16 تیر 1399
03 آبان 1398 03 آبان 1398
16:12 16:12

استقبال عجیب از پرسپولیس در بوشهر

پرسپولیسی‌ها در آستانه دیدار خود در بوشهر با استقبال شدید هودارانی مواجه شده‌اند که به هر قیمتی دنبال عکس گرفتن با بازیکنان این تیم هستند، ولی در حال حاضر پلیس به صورت نسبتا گسترده در محل حاضر است و اجازه نمی‌دهد مردم وارد هتل شوند.

 

به گزارش سلام نو، سرخپوشان پایتخت شب گذشته حدود ساعت 20 به بوشهر رسیدند. در فرودگاه این شهر هواداران پرسپولیس حضور گسترده ای داشتند اما نیروی انتظامی مانع از این شد تا وارد قسمت لابی شوند. سرانجام پرسپولیسی‌ها با اسکورت 3 خودروی نیروی انتظامی فرودگاه را به مقصد هتل ناکو ترک کردند اما تجمع و حضور اصلی طرفداران سرخپوش در این منطقه بود.

هواداران پرتعداد تیم پرسپولیس که تعداد آن‌ها به هزار نفر نیز می‌رسید، باتوجه به کمبود ماموران انتظامی به سادگی در مقابل درب هتل حضور داشتند و حتی بسیاری خود را به لابی هتل ناکو هم رسانده بودند. اتوبوس حامل اعضای تیم پرسپولیس که در طول مسیر با ترافیک شدید دست و پنجه نرم می‌کرد، حدود یک ساعت طول کشید تا از ورودی هتل به مقابل درب آن برسد. سپس بازیکنان که قصد ورود به لابی را داشتند، با سماجت طرفداران خود مواجه شدند که می‌خواستند به هر قیمتی شده با ستاره های محبوب خود سلفی بگیرند.

همین فشردگی هواداران در این قسمت سبب شد تا بازیکنان به سختی از بین آن ها وارد لابی شوند. این اتفاق عجیبی بود که باعث شد سرخپوشان اذیت شوند. همچنین علاوه بر هواداران پرتعداد پرسپولیس، بعضی از شاهینی ها هم در این قسمت بودند و تیم خود را تشویق می‌کردند.

در این بین سیدجلال حسینی، علیرضا بیرانوند، احمد نوراللهی و شجاع خلیل زاده به نظر محبوبیت بیشتری داشتند و با درخواست های بیشتری هم مواجه شدند.

حالا از بوشهر خبر رسیده که هواداران پرسپولیس در فاصله یک ساعت تا شروع بازی دوباره در مقابل هتل محل اقامت سرخپوشان هستند و قصد دارند با بازیکنان خود دیدار کنند. اما باتوجه به رایزنی مسئولان پرسپولیس با نیروی انتظامی، پلیس به صورت نسبتا گسترده در محل حاضر است و اجازه نمی‌دهد مردم وارد هتل شوند.

با این حال همچنان در لابی هتل طرفدارانی هستند که با مربیان، بازیکنان و... سلفی می‌گیرند. باید دید در لحظه ای که بازیکنان برای سوار شدن به اتوبوس از هتل خارج خواهند شد، چه اتفاقاتی رخ می دهد.

اخبار مرتبط

icon news

مخالفت پرسپولیس با تونل ضدعفونی ورزشگاه آزادی

 باشگاه پرسپولیس با نصب تونل ضدعفونی در ورزشگاه آزادی را قبول نکرد و تونل خود را نصب ...

پای کرونا روی گلوی لیگ برتر / فدارسیون به تعطیلی لیگ رضایت می‌دهد؟

باید دید در این وضعیت که بازیکنان دیگر تیم‌ها هم در حال ابتلا به کرونا هستند و وضع بر...

پیمان یوسفی بازی پرسپولیس را گزارش می‌کند

دیدار امشب پرسپولیس-شاهین شهرداری بوشهر توسط  پیمان یوسفی گزارش خواهد شد.

اعلام ترکیب احتمالی پرسپولیس برابر شاهین بوشهر

سرخ پوشان تهران با تغییراتی مقابل شاهین بوشهر صف‌آرایی خواهند کرد.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news