اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 17 آذر 1398
03 آبان 1398 03 آبان 1398
16:12 16:12

استقبال عجیب از پرسپولیس در بوشهر

پرسپولیسی‌ها در آستانه دیدار خود در بوشهر با استقبال شدید هودارانی مواجه شده‌اند که به هر قیمتی دنبال عکس گرفتن با بازیکنان این تیم هستند، ولی در حال حاضر پلیس به صورت نسبتا گسترده در محل حاضر است و اجازه نمی‌دهد مردم وارد هتل شوند.

 

به گزارش سلام نو، سرخپوشان پایتخت شب گذشته حدود ساعت 20 به بوشهر رسیدند. در فرودگاه این شهر هواداران پرسپولیس حضور گسترده ای داشتند اما نیروی انتظامی مانع از این شد تا وارد قسمت لابی شوند. سرانجام پرسپولیسی‌ها با اسکورت 3 خودروی نیروی انتظامی فرودگاه را به مقصد هتل ناکو ترک کردند اما تجمع و حضور اصلی طرفداران سرخپوش در این منطقه بود.

هواداران پرتعداد تیم پرسپولیس که تعداد آن‌ها به هزار نفر نیز می‌رسید، باتوجه به کمبود ماموران انتظامی به سادگی در مقابل درب هتل حضور داشتند و حتی بسیاری خود را به لابی هتل ناکو هم رسانده بودند. اتوبوس حامل اعضای تیم پرسپولیس که در طول مسیر با ترافیک شدید دست و پنجه نرم می‌کرد، حدود یک ساعت طول کشید تا از ورودی هتل به مقابل درب آن برسد. سپس بازیکنان که قصد ورود به لابی را داشتند، با سماجت طرفداران خود مواجه شدند که می‌خواستند به هر قیمتی شده با ستاره های محبوب خود سلفی بگیرند.

همین فشردگی هواداران در این قسمت سبب شد تا بازیکنان به سختی از بین آن ها وارد لابی شوند. این اتفاق عجیبی بود که باعث شد سرخپوشان اذیت شوند. همچنین علاوه بر هواداران پرتعداد پرسپولیس، بعضی از شاهینی ها هم در این قسمت بودند و تیم خود را تشویق می‌کردند.

در این بین سیدجلال حسینی، علیرضا بیرانوند، احمد نوراللهی و شجاع خلیل زاده به نظر محبوبیت بیشتری داشتند و با درخواست های بیشتری هم مواجه شدند.

حالا از بوشهر خبر رسیده که هواداران پرسپولیس در فاصله یک ساعت تا شروع بازی دوباره در مقابل هتل محل اقامت سرخپوشان هستند و قصد دارند با بازیکنان خود دیدار کنند. اما باتوجه به رایزنی مسئولان پرسپولیس با نیروی انتظامی، پلیس به صورت نسبتا گسترده در محل حاضر است و اجازه نمی‌دهد مردم وارد هتل شوند.

با این حال همچنان در لابی هتل طرفدارانی هستند که با مربیان، بازیکنان و... سلفی می‌گیرند. باید دید در لحظه ای که بازیکنان برای سوار شدن به اتوبوس از هتل خارج خواهند شد، چه اتفاقاتی رخ می دهد.

اخبار مرتبط

icon news

مدیرعامل پرسپولیس: کالدرون کاملا به مسائل فنی مسلط است

محمدحسن انصاری فرد اعلام کرد می‌خواهیم بازیکن باکیفیت بگیریم اما واقعیت این است که در...

پرسپولیس بلیت‌های دیدار گل‌گهر را ارزان کرد

قیمت بلیت دیدار پرسپولیس و گل گهر با تصمیم مدیران این باشگاه کاهش یافت .

بلیت‌ پرسولیس و گل‌گهر ارزان شد

مدیران باشگاه پرسپولیس قیمت بلیت دیدار پیش روی تیمشان را کاهش دادند.

چرا علیپور اصرار به جدایی از پرسپولیس دارد؟

علی‌رغم اصرار مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس برای جدایی از این تیم اما مدیریت باشگاه پرسپو...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news