اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 21 آذر 1398
04 آبان 1398 04 آبان 1398
12:40 12:40

گواردیولا: ما در بعضی پست‌ها بازیکن نداریم!

پپ گواردیولا اعلام کرد بعید است این تیم در پنجره نقل و انتقالات ژانویه بازیکن بخرد.

به گزارش سلام نو، در حالی که ترکیبی از مصدومیت مدافعین منچسترسیتی و ناآمادگی بعضی از مدافعین مرکزی این تیم، قهرمان  فصل گذشته لیگ برتر را با مشکلاتی در فاز دفاعی مواجه کرده، پپ گواردیولا سرمربی سیتی می‌گوید درست است که از بابت بحران در خط دفاعی تیمش نگران است ولی بعید می‌داند سیتی در ماه ژانویه برای حل این مشکل دست به خرید بازیکن جدید بزند.

این مشکلات باعث شده گواردیولا در دو بازی قبلی سیتی از رودری و فرناندینو که معمولا در خط هافبک به بازی گرفته می‌شدند در مرکز خط دفاعی تیم خود استفاده کند. رودری هم در بازی این هفته سیتی مقابل آتالانتا آسیب دید و اعلام شد تا ماه دسامبر غایب خواهد بود و آیمریک لاپورت هم تا سال 2020 به ترکیب سیتی برنخواهد گشت.

گواردیولا در این باره گفت:" وقتی به بعد از وقفه بازی‌های ملی، به ماه‌های نوامبر، دسامبر، ژانویه و فوریه فکر می‌کنم، بله به خاطر بعضی پست ها کمی نگران می‌شوم چون ما در این پست ها بازیکن کافی نداریم".

سرمربی سیتی در ادامه صحبت های خود گفت:" ولی بعید می‌دانم ما در پنجره نقل و انتقالات ژانویه بازیکن جدید بخریم. باشگاه تا کنون بازیکنانی که ممکن است بتوانند به ما کمک کنند را به من معرفی نکرده و در نتیجه خرید بازیکن اتفاق نخواهد افتاد. نیاز ما فقط محدود به شش ماه نیست بلکه ما نیازهایی بلندمدت داریم. بازیکنان مهم تیم هم فروخته نخواهند شد و من معتقدم با همین بازیکنان تا آخر فصل ادامه خواهیم داد".

/ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

روش درمان عجیب استقلالی‌ها برای درمان شیخ دیاباته!

شیخ دیاباته، مهاجم درخشان این روزهای استقلال که با مصدومیت مواجه شده اخیر توسط کلینک ...

درگیری گواردیولا با یک خبرنگار دردسرساز شد!

پپ گواردیولا سرمربی سیتی در کنفرانس خبری قبل از بازی این تیم با آتالانتا با یک خبرنگا...

مصدومیت سهراب مرادی پایان یافت

سهراب مرادی وزنه‌بردار بعد از پشت سر گذاشتن مصدومیت امروز دوباره در کمپ تیم ملی حضور ...

مسی دوباره مصدوم شد+عکس

مسی در دیدار بارسا مقابل ویارئال از ابتدا در ترکیب تیم حضور داشت ولی ارنستو والورده، ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news