اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 19 تیر 1399
04 آبان 1398 04 آبان 1398
18:48 18:48

غیبت کومان و کیانی گره در کار سپاهان و قلعه نویی انداخت

کیانی مغز متفکر تیم سپاهان به دلیل چهار اخطاره شدن و ولادیمیر کومان هم به دلیل مصدومیتی که در تمرینات نصیب او شد، در دیدار با سایپا غایب بودند و مهره های جایگزین نتوانستند انتظارات را برآورده کنند تا قلعه نویی به مشکل بخورد

به گزارش سلام نو، روز گذشته در شرایطی امیرقلعه نویی ترکیب 11 نفره اش برابر سایپا را انتخاب کرد که محمد کریمی برای اولین مرتبه به ترکیب اصلی رسید. جوان مستعدِ اهل ساری که در لیگ هجدهم برگ برنده امیرقلعه نویی بود، اما در لیگ نوزدهم با اضافه شدن امید نورافکن و نمایش های خوب او، فرصتی برای هنرنمایی پیدا نکرده است.

کریمی البته طی نیمه اول نتوانست انتظارات امیرقلعه نویی را برآورده کند و او تصمیم غیرمنتظره ای برای نیمه دوم اتخاذ کرد. در حالی که سپاهان تسلط کاملی برا توپ و میدان طی نیمه اول نداشت با شروع نیمه دوم، امیرقلعه نویی مهدی زاده را جانشین کریمی کرد تا یک قدم عقب تر از شهباززاده و نورافکن در پست هافبک دفاعی بازی کند؛ چیزی که برای اولین مرتبه در فصل جاری و حتی فصل گذشته رخ داد.

با این وصف و علیرغم رضایت امیرقلعه نویی از تعویضش و همینطور روند رو به جلویی که سپاهانی ها در نیمه دوم داشتند، حضور کومان و کیانی می توانست شرایط دیگری در بازی را رقم بزند.

کیانی مغز متفکر تیم سپاهان اما به دلیل چهار اخطاره شدن طی هفت دیدار اخیر، مقابل سایپا غایب بود و ولادیمیر کومان هم به دلیل مصدومیتی که در تمرینات نصیب او شد.


فقدان این دو بازیکن باعث شد تا شرایط سپاهان در میانه زمین به مانند بازی های قبلی نباشد، تا آنها پس از کسب سه پیروزی متوالی 2 بر صفر مقابل تیم های پرسپولیس، ذوب آهن و گل گهر با تساوی بدون گل و با از دست دادن 2 امتیاز زمین مسابقه را ترک کنند./ ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

زنگ خطر اصفهانی‌ها برای قلعه‌نویی

سپاهانی‌ها امسال از قلعه‌نویی انتظار قهرمانی داشتند؛ مخصوصا که دیگر برانکویی هم در پر...

ورود مهدی رحمتی به دعوای قلعه نویی و پیروانی +عکس

دروازه بان  حال حاضر شهرخودرو و سابق استقلال با انتشار متنی در اینستاگرام، از امیر قل...

ممنوعیت ورود هواداران سابقه دار سپاهان به ورزشگاه

مسئول فرهنگی باشگاه سپاهان گفت که انتظامات را انتخاب کرده ایم تا با هوادارانی که در ج...

نیازمند به شایعه پرسپولیسی شدنش واکنش نشان داد

دروازه‌بان تیم فوتبال سپاهان در واکنش به شایعه پرسپولیسی شدندش گفت: اگر قسمت شود می‌خ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news