اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 23 آذر 1398
04 آبان 1398 04 آبان 1398
23:19 23:19

تمجید لمپارد از بازی شاگردانش

بعد از آنکه تیم فوتبال چلسی که با پیروزی 2-4 برابر برنلی به کار خود در لیگ برتر انگلیس ادامه داد، فرانک لمپارد مدعی شد چلسی در 95 درصد از دقایق بازی فوق العاده بوده است

به گزارش سلام نو، بعد از نیمکت نشینی های متوالی در ابتدای فصل، کریستن پولیسیچ، ستاره آمریکایی چلسی امروز در ترکیب ثابت این تیم قرار گرفته و در جریان پیروزی 2-4 برابر برنلی موفق به ثبت هت تریک شد. فرانک لمپارد مدعی شد چلسی در 95 درصد از دقایق بازی فوق العاده بوده است.

فرانک لمپارد گفت: بازی کردن در خانه برنلی همیشه دشوار است، اما سبکی که ما بازی را کنترل کردیم، بازی ترکیبی هافبک های چلسی و تحرک ما تماشایی بود، من امروز واقعا از تماشای بازی چلسی لذت بردم. بازی آسانی نبود، باید از کادر پزشکی که بازیکنان را آماده به بازی رساند تشکر کنم، در 95 درصد از دقایق ما فوق العاده بازی کردیم.

عملکرد کریستن پولیسیچ؟ او با رقم بالایی به چلسی محلق شد و من قصد داشتم در فرصت مناسبی به وی بازی بدهم. هدف من گرفتن بهترین بازی از پولیسیچ است و خوشحالم که او موفق به ثبت هت تریک شد. من می دانم پولسیچ بازیکن خوبی است، اما نکاتی است که او باید بیاموزد. پولیسیچ تازه 21 ساله شده و این همان عملکردی است که ما از همه بازیکنان خود در بخش هجومی انتظار داریم.

من همیشه به دو الی سه بازی بعدی فکر می کنم، اما تصور می کنم در حال حاضر ما خوب بازی می کنیم و بازیکنانم تشنه موفقیت هستند، به همین دلیل احساس کردم امروز تنها ایجاد یک تغییر در ترکیب کافی است. باید علیرغم پیروزی های اخیر احساسات خود را کنترل کنیم، ما خوب بازی کردیم اما می توانیم بهتر از این هم باشیم. بازیکنان در ترکیب باید راضی و خوشحال باشند، در هفته‌های آینده بازی هایی وجود خواهد داشت و من به بازیکنان دیگر هم اعتماد خواهم کرد."/ ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

استقبال لمپارد از بخشش چلسی

فرانک لمپارد، مربی موفق تیم فوتبال چلسی با استقبال از رای بازگشت چلسی به پنجره نقل و ...

سیتیزن ها چلسی را بردند و سوم شدند

سیتیزن ها امشب ابتدا از چلسی عقب افتادند و در ادامه با خلق موقعیت های فراوان، در نهای...

کنایه لمپارد به مورنیو: هرگز به تاتنهام نمی‌روم

فرانک لمپارد، سرمربی تیم چلسی با کنایه به مورنیو گفت که او هرگز به تاتنهام نمی‌‎رود و...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news