اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 14 آذر 1398
05 آبان 1398 05 آبان 1398
10:00 10:00

جنس سرمربی سرخپوشان جور شد

کالدرون سرمربی سرخپوشان در هفته هفته گذشته از شروع لیگ برتر در هر بازی تغییراتی در تیم ایجاد می کرد اما به نظر ی رسد به ترکیب مدنظر خود دست یافته است.

کالدرون ترکیب مدنظرش را پیدا کرد؛ سیدجلال و شجاع رو نیمکت!

پس از گذشت چند هفته از شروع لیگ نوزدهم، به نظر می‌رسد گابریل کالدرون آرژانتینی بالاخره ترکیب مدنظرش را پیدا کرده است.

به گزارش سلام نو؛ پرسپولیس در روزی که حریفش حرفی برای گفتن نداشت توانست به اندازه ۷ هفته گذشته خود مقابل شاهین بوشهر گلزنی کند. سرخپوشان در هفته هشتم لیگ برتر در شرایطی به مصاف شاهین بوشهر رفتند که تا هفته هفتم با ۵ گل زده یکی از ضعیف‌ترین خط حمله‌های لیگ را در اختیار داشتند. با این وجود سرخپوشان در این بازی توانستند با ارائه یک بازی تهاجمی ۵ گل بزنند تا دوباره خود را به عنوان مدعی قهرمانی معرفی کنند.

نکته قابل توجه، اما در این دیدار حضور عالیشاه در ترکیب اصلی پرسپولیس بود. کاپیتان سوم پرسپولیس در این بازی نمایش قابل قبولی از خود ارائه داد و توانست پاس گل چهارم تیمش را برای علیپور بسازد. کالدرون در ۷ هفته گذشته در هر بازی تغییراتی در تیم ایجاد کرد، اما به نظر می‌رسد در حال حاضر جنس سرمربی سرخپوشان برای ارائه فوتبال مدنظرش کاملا جور شده باشد. با این شرایط احتمالا فعلا خبری از تغییرات نیست مگر در خط دفاعی و بازگشت خلیل‌زاده به ترکیب اصلی./ خبرآنلاین

اخبار مرتبط

icon news

اعلام ترکیب استقلال مقابل شهرخودرو

آندره‌آ استراماچونی ۱۱ بازیکن اصلی تیمش برابر شهر خودرو را مشخص کرد.

چرا کالدرون نعمتی و عالیشاه را خط زد؟

حاشیه سازی نعمتی و عالیشاه  در آخرین تمرین پرسپولیس منجر به واکنش تند کالدرون شد و هر...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news