اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 18 آذر 1398
08 آبان 1398 08 آبان 1398
08:18 08:18

بارسلونا وایادولید را گلباران کرد

دیدار بارسا با وایادولید با درخشش مسی تبدیل به یک بازی پرگل شد و کلمنت لنگله، آرتورو ویدال، لیونل مسی (دو گل) و لوئیس سوارز با گل زنی برای تیمشان  توانستند به یک پیروزی پرگل دست یابند.
به گزارش سلام نو، بارسا بازی را هجومی آغاز کرد و تنها دو دقیقه از بازی سپری شده بود که به گل اول رسید. روی یک ارسال از سمت چپ و دفع ناقص مدافعان وایادولید، توپ در محوطه جریمه به لنگله رسید و او هم با یک ضربه والی تماشایی، کار را تمام کرد.

برتری بارسا بعد از این گل ادامه پیدا کرد اما این تیم میهمان بود که در دقیقه 15، بر خلاف جهت جریان بازی، به گل تساوی رسید. روی یک ضربه آزاد بود که اشتباه مارک آندره تراشتگن روی دفع توپ باعث شد تا توپ به پای کیکو الیواس برخورد کند و وارد دروازه بارسا شود.

اما این نتیجه هم چندان پایدار نبود و بازیکنان بارسا که توپ و میدان را در اختیار داشتند، در دقیقه 29، توانستند بار دیگر پیش بیفتند. روی حرکتی که آرتورو ویدال آغاز کرده بود، توپ با پاس عالی مسی، پشت مدافعان وایادولید بار دیگر به هافبک شیلیایی بارسا رسید و او هم با یک ضربه نوک پا، دروازه را باز کرد.

فشار حملات بارسا بعد از این گل کاهش پیدا نکرد و این تیم در دقیقه 34 به گل سوم رسید. این بار روی یک ضربه آزاد بود که مسی با شوتی تماشایی، توپ را به گوشه دروازه وایادولید فرستاد و اختلاف را به دو گل افزایش داد.

در دقایق پایانی نیمه اول باز هم این بازیکنان بارسا بودند که توپ و میدان را در اختیار داشتند اما در نهایت در این نیمه توپ دیگری از خط دروازه عبور نکرد و بارسا با برتری 3-1 به رختکن رفت.

نیمه دوم هم با برتری بارسلونا آغاز شد و چیزی نمانده بود که آنسو فاتی در دقیقه 55 دروازه حریف را برای بار چهارم باز کند اما ضربه پای راست او راهی به چهارچوب دروازه وایادولید پیدا نکرد.

در ادامه بازی برای دقایقی متعادل تر دنبال شد اما پس از آن بازیکنان بارسا حملات شان را از سر گرفتند و سرانجام در دقیقه 75 به گل چهارم رسیدند. روی پاس عمقی ایوان راکیتیچ بود که مسی پشت مدافعان صاحب موقعیت شد و با یک ضربه روپای محکم، کار را تمام کرد.

تنها دو دقیقه بعد بارسا به گل پنجم رسید. این بار مسی در نقش گل‌ساز ظاهر شد و پاس در عمق دیدنی او را لوئیس سوارز با ضربه ای تماشایی، تبدیل به گل کرد.

در دقایق پایانی بازیکنان بارسا تلاش زیادی کردند تا به گل های بعدی برسند اما در نهایت توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و بازی با برتری 5-1 بارسلونا به پایان رسید.


/ورزش3
اخبار مرتبط

icon news

تبریک مودریچ به مسی برای دریافت توپ طلا +عکس

لوکا مودریچ، برنده توپ طلای سال گذشته به لیونل مسی برنده شدن توپ طلای امسال را تبریک ...

جایزه ویژه رونالدو در شبی که مسی توپ طلا برد

 جایزه بهترین فوتبالیست سال ایتالیا دیشب در حالی به رونالدو رسید که لیونل مسی، رقیب ا...

مسی بهترین بازیکن جهان است!

هوملس مدافع بوروسیا دورتموند به ستایش لیونل مسی پرداخت و گفت او بهترین بازیکن دنیا اس...

ریاض میزبان سوپرکلاسیکو با حضور مسی

 ورزشگاه کینگ سعود عربستان پانزدهم نوامبر میزبان دو تیم برزیل و آرژانتین از مطرح ترین...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news