اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 18 آذر 1398
08 آبان 1398 08 آبان 1398
09:48 09:48

بازگشت کاوه رضایی به اوج

کاوه رضایی مهاجم ایرانی شارلوا به دوران اوجش بازگشته و پس از گلزنی برای تیمش که منجر به برد این تیم شد گفت اعتماد به نفسش را دوباره در لیگ بلژیک به دست آورده است.

کاوه رضایی

به گزارش سلام نو و به نقل از اسپورت باکس، شارلوا سه‌شنبه شب در هفته سیزدهم لیگ یک بلژیک به مصاف اوستنده رفت و با یک گل میزبانش را شکست داد. کاوه رضایی تنها گل تیمش را در این دیدار به ثمر رساند تا ۳ امتیاز بازی نصیب شارلوا شود.

رضایی بعد از این دیدار گفت:‌ بازی سختی بود و موقعیت‌های زیادی در این دیدار داشتیم. دوست داشتم برای تیمم مفید باشم و خوشحالم که توانستم گل مهمی برای شارلوا به ثمر برسانم. ما در این دیدار خیلی جنگیدیم و دلیل برد ما نیز همین بود. هر کدام از بازیکنان بیش از یک نفر در زمین بازی تلاش کردند و دویدند. اعتماد به نفس من دوباره برگشته است. نیاز داشتم که فقط در چند دیدار مداوم برای تیم به میدان بروم و حضور ثابتی در ترکیب تیمم داشته باشم.  من مسئولیت خودم را در تیم می‌دانم. وظیفه مهاجم گل زدن است و باید بتوانم از عهده این کار در تیم بربیایم. اگر به دو بازی اخیر نگاه کنید می‌بینید که من فرصت‌های گل زیادی برای هم تیمی‌هایم ایجاد کردم. باید بتوانم به همین منوال پیش برویم. شارلوا در مسیر درستی قرار گرفته است و فکر کنم بتوانیم در پایان فصل بین شش تیم نخست جدول رده بندی قرار بگیریم.

کاوه رضایی و علی قلی‌زاده، دو بازیکن ایرانی شارلوا در ترکیب اصلی حضور داشتند. در نهایت تک گل بازی نیز به نام یکی از مهاجم‌های ایرانی این تیم به ثبت رسید. رضایی در دقیقه ۸۲ گلزنی کرد و دقایقی بعد از بازی بیرون رفت. قلی‌زاده تا پایان تیمش را همراهی کرد.

/ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

شارلوا با تک گل کاوه رضایی پیروز شد

تیم فوتبال شارلوا موفق شد در لیگ یک بلژیک با گل مهاجم ایرانی اش تیم یوپن را شکست دهد.

گل هنرمندانه کاوه رضایی مقابل مچلن +فیلم

کاوه رضایی لژیونر ایرانی تیم شارلروا بلژیک موفق شد در بازی این تیم مقابل مچلن با یک ب...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news