اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 15 تیر 1399
08 آبان 1398 08 آبان 1398
09:48 09:48

بازگشت کاوه رضایی به اوج

کاوه رضایی مهاجم ایرانی شارلوا به دوران اوجش بازگشته و پس از گلزنی برای تیمش که منجر به برد این تیم شد گفت اعتماد به نفسش را دوباره در لیگ بلژیک به دست آورده است.

کاوه رضایی

به گزارش سلام نو و به نقل از اسپورت باکس، شارلوا سه‌شنبه شب در هفته سیزدهم لیگ یک بلژیک به مصاف اوستنده رفت و با یک گل میزبانش را شکست داد. کاوه رضایی تنها گل تیمش را در این دیدار به ثمر رساند تا ۳ امتیاز بازی نصیب شارلوا شود.

رضایی بعد از این دیدار گفت:‌ بازی سختی بود و موقعیت‌های زیادی در این دیدار داشتیم. دوست داشتم برای تیمم مفید باشم و خوشحالم که توانستم گل مهمی برای شارلوا به ثمر برسانم. ما در این دیدار خیلی جنگیدیم و دلیل برد ما نیز همین بود. هر کدام از بازیکنان بیش از یک نفر در زمین بازی تلاش کردند و دویدند. اعتماد به نفس من دوباره برگشته است. نیاز داشتم که فقط در چند دیدار مداوم برای تیم به میدان بروم و حضور ثابتی در ترکیب تیمم داشته باشم.  من مسئولیت خودم را در تیم می‌دانم. وظیفه مهاجم گل زدن است و باید بتوانم از عهده این کار در تیم بربیایم. اگر به دو بازی اخیر نگاه کنید می‌بینید که من فرصت‌های گل زیادی برای هم تیمی‌هایم ایجاد کردم. باید بتوانم به همین منوال پیش برویم. شارلوا در مسیر درستی قرار گرفته است و فکر کنم بتوانیم در پایان فصل بین شش تیم نخست جدول رده بندی قرار بگیریم.

کاوه رضایی و علی قلی‌زاده، دو بازیکن ایرانی شارلوا در ترکیب اصلی حضور داشتند. در نهایت تک گل بازی نیز به نام یکی از مهاجم‌های ایرانی این تیم به ثبت رسید. رضایی در دقیقه ۸۲ گلزنی کرد و دقایقی بعد از بازی بیرون رفت. قلی‌زاده تا پایان تیمش را همراهی کرد.

/ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

بازیکن ایرانی شارلوا کرونا گرفت

یونس دلفی بازیکن ایرانی شارلوا به کووید ۱۹ مبتلا شد.

سرمربی کلوب بروژ تکلیف کاوه رضایی را مشخص کرد

فیلیپه کلمنت سرمربی تیم کلوب بروژ تصمیمش را درباره کاوه رضایی اعلام کرد.

مشکل جدید بیرانوند برای سفر به بلژیک

 با توجه به بسته بودن سفارت بلژیک علیرضا بیرانوند دروازه بان پرسپولیس تا ۱۱ تیر نمی‌ت...

حضور کاوه رضایی در تمرین «کلاب بروژ»

از امروز کاوه رضایی در تمرین تیم کلاب بروژ بلژیک حاضر خواهد شد.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news