اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 14 تیر 1399
08 آبان 1398 08 آبان 1398
10:35 10:35

ظریف و رحمانی فضلی برای پاسخگویی به مجلس می‌روند

 هفته آینده مجلس میزبان محمدجواد ظریف وزیر امورخارجه، عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور و امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح است تا برای پاسخ به سوال تعدادی از نمایندگان در کمیسیون امنیت ملی در آنجا حاضر شوند.

وزیران امور خارجه، کشور و دفاع به کمیسیون امنیت ملی مجلس می‌روند

به گزارش سلام نو، اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی قرار است لایحه الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به کنوانسیون مشترک ایمنی مدیریت سوخت مصرف شده را دوشنبه هفته آینده در این کمیسیون بررسی کنند.

وزیران دفاع،  امور خارجه و کشور دوشنبه و سه‌شنبه هفته آینده میهمان این کمیسیون هستند و به سوالات تعدادی از نمایندگان پاسخ می‌دهند.

باز هم بحث خزر به مجلس رسید

قرار است لایحه پروتکل همکاری در زمینه مبارزه با جرایم سازمان یافته در دریای خزر الحاقی به موافقتنامه همکاری در زمینه امنیت دریای خزر، بررسی طرح الزام دولت به حمایت از مراکز علمی و تحقیقاتی ضداستکباری و طرح جریمه مدیران متخلفی که در جهت تحریم‌های خارجی اقدام کنند دوشنبه هفته آینده در کارگروه روابط خارجه این کمیسیون بررسی شود.

وزیران اطلاعات و ارتباطات در کمیسیون صنایع حاضر می شوند

حجت‌الاسلام والمسلمین محمود علوی وزیر اطلاعات برای ارائه گزارشی درخصوص اقدامات صورت گرفته جهت تداوم امنیت تولید و سرمایه‌گذاری دوشنبه آینده به کمیسیون صنایع می‌رود.

قرار است وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درخصوص اقدامات صورت گرفته جهت تحقق دولت الکترونیک براساس تکالیف مواد ۶۷ و ۶۸ قانون برنامه ۵ ساله ششم توسعه گزارشی را به نمایندگان ارائه کند.

طرح جدید برای وزارت ارشاد؛ فیلم ضد آمریکایی بسازید

طرح الزام وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به حمایت از ساخت فیلم‌های ضدآمریکایی و بررسی طرح افزایش کارآمدی دستگاه‌های فرهنگی و اجرایی در گسترش اخلاق عمومی در دستور کار کمیسیون فرهنگی مجلس قرار دارد.

اعضای این کمیسیون قرار است طرح ممنوعیت ورود خبرنگاران رسانه‌های تبعیت کننده از تحریم‌های آمریکا به کشور ایران و طرح الزام دولت به حمایت و پشتیبانی از کنفرانس افق نو را سه‌شنبه آینده در این کمیسیون بررسی کنند.

/ایرنا

اخبار مرتبط

icon news

توئیت ظریف درباره نتایج نشست مجازی آستانه

وزیر خارجه کشورمان درباره نشست مجازی آستانه توئیتی منتشر کرد.

زمان آمدن ظریف به مجلس مشخص شد

بنابر اعلام  سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس، محمد جواد ظریف یکشنبه آینده در صحن علنی م...

حسام الدین آشنا: ظریف مرام مصدق را زنده کرد

 حسام الدین آشنا مشاور رئیس‌جمهور درباره سخنرانی شب گذشته ظریف در شورای امنیت سازمان ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news