اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 19 تیر 1399
08 آبان 1398 08 آبان 1398
10:55 10:55

جنجال تازه آنتونی استوکس ! +عکس

آنتونی استوکس ستاره ایرلندی که در تراکتورسازی بازی می‌کرد و بازیکن حاشیه سازی بود اینبار با انتشار عکسی در فضای مجازی خبرساز شده است.

به گزارش سلام نو، آنتونی استوکس در مدت زمانی که برای تراکتور بازی کرد، حاشیه‌های زیادی برای این تیم به وجود آورد. این بازیکن ایرلندی که یکی از بی انضباط ترین خارجی های تراکتور بود، در پایان لیگ هجدهم با وجود قراردادی که با این تیم تبریزی داشت، ترجیح داد به لیگ ترکیه برود.


بعد از این اتفاق باشگاه تراکتور از استوکس و باشگاه ترکیه‌ای او شکایت کرد و خواهان رسیدگی فدراسیون جهانی به پرونده او شد. مساله‌ای که هنوز به نتیجه نرسیده است.


در چنین شرایطی اما استوکس شب گذشته پستی اینستاگرامی گذاشت که بار دیگر به واسطه آن خبر ساز شد. او تصویری از شادی گل خود با پیراهن تراکتور منتشر کرد و نوشت: «دلم برای این احساس تنگ شده است».


انتشار این پست باعث شد تا بسیاری از صفحات هواداری در فضای مجازی احتمال بازگشت او به تراکتور را مطرح کنند. برخی اعتقاد دارند این مهاجم ایرلندی نتوانسته به واسطه مسائل قانونی در ترکیه بازی کند و باید به تراکتور برگردد اما پیگیری‌های ما نشان می‌دهد منظور استوکس چنین مساله‌ای نبود و منظور او بازی برای تیم جدید و دلتنگی‌اش برای گلزنی بوده است.

/ورزش3

اخبار مرتبط

icon news

آمادگی استقلال کرونازده برای بازی با تراکتور!

بازیکنان تیم فوتبال استقلال تهران برخلاف تصور برای بازی هفته بیست و چهارم لیگ برتر آم...

بازیکن تراکتور به کرونا مبتلا شد

یکی از بازیکنان تراکتور در آستانه بازی با صنعت نفت آبادان گرونا گرفت.

شکایت تراکتور از لیگ ایران به فیفا!

باشگاه تراکتور قصد دارد مدارک و مستنداتی دال بر خطرناک بودن برگزاری مسابقات در شرایط ...

تراکتور برای برگزار نشدن لیگ بیانیه جدید داد

باشگاه تراکتورسازی با انتشار بیانیه‌ای از مسئولان درخواست کرد با تعطیلی لیگ برتر فوتب...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news