اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 19 تیر 1399
08 آبان 1398 08 آبان 1398
14:45 14:45

درخواست مسعود اوزیل از آرسنالی‌ها + عکس

مسعود اوزیل، هافبک آلمانی آرسنال که این روزها بتعث تنش بین هواداران آرسنال شده ازهمه خواست بگذارند بازی امشب در آرامش برگزار شود.

به گزارش سلام نو، مسعود اوزیل، هافبک آلمانی آرسنال، طی هفته های اخیر یکی از دلایل ایجاد بحث و اختلاف نظر بین هواداران آرسنال بوده است. عده ای معتقد هستند که حضور اوزیل در زمین می تواند تاثیر زیادی در بهبود روند آرسنال داشته باشد. این در حالی است که بخشی دیگر از هواداران علاقه زیادی به حضور او در ترکیب آرسنال ندارند و انتقادات زیادی را نسبت به رفتارهای اوزیل مطرح می کنند. اونای امری، سرمربی اسپانیایی آرسنال نیز، طی هفته های اخیر هیچ علاقه ای به استفاده از این هافبک آلمانی نشان نداده است.

با این وجود اوزیل تنها بازیکنی نبوده که باعث ایجاد اختلاف در آرسنال شده است. گرانیت ژاکا، کاپیتان سوئیسی توپچی ها، یکی دیگر از بازیکنانی بود که پس از تعویض شدن در بازی مقابل کریستال پالاس رفتار عجیبی را از خود نشان داده بود تا تیم لندنی را بیش از پیش وارد حاشیه کند.

اوزیل اما ترجیح داده که به جای ادامه حواشی به اتحاد و همبستگی تیمش کمک کند. او با قرار دادن پستی در صفحه اینستاگرام خود خواستار اتحاد بیشتر در آرسنال شده است. اوزیل در این پست نوشته است: " یک بازی بزرگ پیش روی تیم است. مهم نیست که در گذشته چه اتفاقی افتاده است.  تنها راه این است که ما به عنوان یک تیم در کنار یکدیگر بایستیم."

آرسنال امشب در چهارچوب رقابت های جام اتحادیه در یک دیدار سخت و حساس مهمان لیورپول خواهد بود."

/ورزش3

اخبار مرتبط

icon news

اوزیل در آرسنال ماندنی شد

یکی از هم‌تیمی‌های مسوت اوزیل اعلام کرد او قصد جدایی از آرسنال را ندارد و اگر فصل بعد...

توقف آرسنال مقابل لسترسیتی در هوای بارانی لندن در لیگ برتر انگلیس/تصاویر

دیدار حساس لسترسیتی و آرسنال از سری مسابقات هفته ی سی و چهارم لیگ برتر انگلیس به تساو...

اوج رقابت و هیجان در رده های بالای جدول لیگ برتر انگلیس/تصاویر

با برتری تیم های چلسی، منچستریونایند و آرسنال مقابل حریفان رقابت در رده های بالایی جد...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news