اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 19 تیر 1399
08 آبان 1398 08 آبان 1398
15:40 15:40

چه کسی تمرین استقلال را لغو کرد؟

  به دلیل آب گرفتگی زمین تهرانسر و نداشتن خط کشی زمین انقلاب تمرین تیم استقلال لغو شده و این تیم بدون تمرین باید روز جمعه با تراکتورسازی بازی کند. جواد زرینچه سرپرست این تیم مقصر این موضوع اعلام شده است.

به گزارش سلام نو، ماجرا از این قرار است که طبق قرارداد استقلال با مجموعه ورزشی انقلاب مسئولیت نگهداری زمین چمن این ورزشگاه بر عهده باشگاه استقلال است و استراماچونی در هفته های گذشته چند بار از جواد زرینچه خواسته بود که زمین را خط کشی کند اما این اتفاق رخ نداد.

روز گذشته استراماچونی زودتر از سایر بازیکنان به مجموعه ورزشی نفت رفت و زمانی که متوجه شد این زمین خط کشی ندارد با ناراحتی ورزشگاه را ترک و اعلام کرد که به بازیکنان خبر داده شود که تیم تمرین نخواهد کرد.

نکته نگران کننده در این باره این است که استقلالی ها روز دوشنبه هم به دلیل بارش شدید تهران در زمین شماره 2 تهرانسر که زمین بسیار بی کیفیتی است، تمرین خود را برگزار کردند و به همین دلیل آبی ها در راه آماده سازی خود برای بازی با تراکتورسازی با مشکل مهمی روبرو هستند.

در این بین به نظر می رسد مهمترین مشکل استقلال نداشتن یک زمین تمرین اختصاصی است و به همین دلیل بعد از هر بار بارندگی استادیوم ها تحت اجاره حاضر نمی شوند به این تیم زمین تمرین بدهند.

/ورزش3

اخبار مرتبط

icon news

مجیدی و زرینچه لباس اینتر پوشیدند+ عکس

عکسی از فرهاد مجیدی و جواد زرینچه بازیکنان اسبق استقلال در آلمان با لباس اینتر منتشر ...

استقلالی‌ها در باشگاه انقلاب تست کرونا دادند

بازیکنان استقلال امروز با حضور در باشگاه انقلاب و با نظارت کادر پزشکی تیم تست کرونا د...

وضعیت جدید زمین تمرین استقلال+ عکس

زمین مجموعه ورزشی انقلاب که محل تمرین تیم استقلال است، این روزها به دلیل نبود پیمانکا...

ابهام در بازگشت میلیچ و دیاباته به استقلال

تعطیلی مسابقات لیگ برتر باعث بازگشت بازیکنان خارجی به کشورشان شده است، اما هواداران ا...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news