اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 18 آذر 1398
08 آبان 1398 08 آبان 1398
17:29 17:29

گلزنی صیادمنش استانبول اسپور را به دور بعد جام حذفی ترکیه برد

تیم استانبول اسپور در ادامه بازی‌های مرحله چهارم جام حذفی فوتبال ترکیه با گلزنی اللهیار صیادمنش تپچیک اسپور دسته سومی را شکست داد و به مرحله بعد صعود کرد

به گزارش سلام نو، در ادامه بازی‌های مرحله چهارم جام حذفی فوتبال ترکیه، تیم استانبول اسپور که اللهیار صیادمنش را همانند دور سوم این رقابت‌ها از ابتدا در ترکیب و به‌عنوان وینگر راست در زمین داشت، از ساعت ۱۴:۳۰ امروز در ورزشگاه نچمی ساراچ‌اوغلو مقابل تپچیک اسپور دسته سومی قرار گرفت.

اللهیار صیادمنش که بعد از لژیونر شدن در فوتبال ترکیه و پیوستن به استانبول اسپور نتوانسته بود در مسابقات رسمی گلزنی کند، در دقیقه ۲۶ بازی امروز طلسم‌شکنی کرد و موفق شد دروازه تپچیک اسپور را باز کند.

تپچیک اسپور در دقیقه ۴۴ کار را به تساوی کشید، اما یاران صیادمنش در نیمه دوم به یک گل دیگر رسیدند و درآستانه برتری قرار داشتند که در ثانیه‌های پایانی حسن دِمیر کار گل دوم تیمش را زد تا بازی با تساوی ۲ بر ۲ به وقت‌های اضافه کشیده شود.

دیوف پاپا در دقیقه ۱۰۰ برای استانبول اسپور گلزنی کرد، اما روند هجومی این تیم در نیمه دوم وقت‌های اضافه نیز ادامه یافت و محسن ییلدریم و دیوف پاپا در دقایق ۱۱۳ و ۱۱۹ توانستند دو گل دیگر بزنند تا یاران صیادمنش با برتری ۵ بر ۲ مقابل تپچیک اسپور به جمع ۳۲ تیم برتر جام حذفی فوتبال ترکیه راه یابند.

صیادمنش در حالی نخستین گل رسمی خود پس از لژیونر شدن را به ثمر رساند که تنها گل او بعد از رفتن به ترکیه، قبل از پیوستن به استانبول اسپور و با پیراهن فنرباغچه در دیدار دوستانه برابر هرتابرلین آلمان زده شده بود./ ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

آمادگی صیادمنش برای گلزنی به فنرباغچه!

اللهیار صیادمنش در جدال حساس امشب تیمش برابر فنرباغچه مجددا به جمع نفرات اصلی بازگشته...

استانبول اسپور در حضور صیادمنش باخت

تیم استانبول اسپور که الهیار صیادمنش را بعد از یک هفته نیمکت نشینی بار دیگر در ترکیب ...

صیادمنش به استقلال خواهد آمد؟

اللهیار صیادمنش که فصل پیش از استقلال جدا شده قصد بازگشت به این تیم را ندارد و بنا بر...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news