اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
سه‌شنبه
سه‌شنبه 17 تیر 1399
08 آبان 1398 08 آبان 1398
20:38 20:38

اصغرزاده از راهبرد مسلط انتخاباتی اصلاح طلبان خبر داد/ قرار نیست ریش گرو بگذاریم و بین بد و بدتر انتخاب کنیم

یک چهره سیاسی اصلاح طلب درباره راهبرد انتخاباتی جریان متبوع خود برای اسفندماه گفت: راهبرد مسلط این است که کاندیداهایی را معرفی کنیم که اصلاح طلب باشند، از این رو راهبرد ائتلاف هوادارن زیادی در جبهه اصلاحات ندارد و بین بد وبدتر  دست به انتخاب نمی زنیم.

اصغرزاده: نمی‌شود مداوم ریش گرو بگذاریم و از مردم رای بگیریم/ این دوره قرار نیست بین بد وبدتر انتخاب کنیم

به گزارش سلام نو، ابراهیم اصغرزاده در بخشی از گفتگوی خود با خبرآنلاین درباره سرلیست شدن محمدرضا عارف در انتخابات مجلس آینده گفت: فکر می کنم آقای عارف به احتمال زیاد کاندیدای مجلس نخواهند شد.

اصغرزاده: اگر مردم سرخورده شوند به رابین‌هود هم رای می‌دهند

این چهره اصلاح طلب درباره ارائه لیست اصلاح طلبانه و یا ائتلاف هم گفت: در مورد لیست سال ۹۸ باید بگویم استراتژی مسلط بر جبهه اصلاحات این است که جریان اصلاحات کاندیداهایی را معرفی کنند که اصلاح طلب باشند، بنابراین آن راهبرد ائتلاف طرفداران زیادی در جبهه اصلاحات ندارد؛ در حقیقت در این دوره قرار نیست ما بین بد وبدتر  دست به انتخاب بزنیم.

وی هم چنین درباره واکنش اصلاح طلبان به ردصلاحیت احتمالی کاندیداهایشان از سوی شورای نگهبان گفت: ما باید منتظر باشیم تا شورای نگهبان غربالگری و گزینش های خودش را انجام بدهد، بعد بیاییم از میان کاندیداهایی که در حقیقت شورای نگهبان انتخاب کرده است یک لیستی را به مردم معرفی کنیم.

اصغرزاده افزود: این یک شرکت بدون قید و شرط است که رای کمی در اصلاحات دارد؛ اکثر نیروهای اصلاح طلب معتقد هستند که انتظار مردم این است که اصلاح طلبان، اصلاح طلب بمانند و به اصول و منشور خودشان وفادار باشند و به مردم بگویند چه چیزی را می خواهند اصلاح کنند. اینکه ما مداوم از مردم رای بگیریم و ریش گرو بگذاریم و بگوییم حالا شما بیایید و به کاندیداهایی که گاهی ناشناس هستند رای بدهید و بعد وقتی آنها به مجلس می روند نتوانند کاری را انجام بدهند، مردم نه تنها به جریان اصلاح طلبی بلکه به مجلس و انتخابات نیز بی اعتماد می شوند./ خبرآنلاین

اخبار مرتبط

icon news

ظریف کاندید ریاست‌جمهوری ۱۴۰۰ می‌شود؟

گمانه‌‌زنی‌هایی درباره محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه، به عنوان نامزد اصلاح‌طلبان در ...

حداد عادل با معادل ‌سازی کلمات به اصلاح‌طلبان ضربه زد!

حداد عادل، رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی برای کلماتی جدید معادل‌سازی کرده است.

حذف اصلاح‌طلبان شاید ولی حذف اصلاح‌طلبی نشدنی است

در سال 88 چنین تجربه‌ای تکرار شد و بخشی از نیروهای محافظه‌کار با چرخش در جای اصلاح‌طل...

یک گام به جلو یا دو گام به عقب؟ اصلاح‌طلبان در دو راهی اصلاح و انکار

اما اگر استعفای موسوی لاری نخستین گام از بازنگری اساسی در نگاه اصلاح‌طلبان باشد می‌تو...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news