اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 24 آذر 1398
09 آبان 1398 09 آبان 1398
13:35 13:35

درخشش طارمی در لیگ پرتغال

مهدی طارمی در بازی تیمش برابر موریرنسی دوباره درخشید و برای ریوآوه گلزنی کرد.

به گزارش سلام نو، مهدی طارمی در بازی هفته نهم رقابت های لیگ پرتغال بازهم گلزنی کرد. ریوآوه در بازی برابر موریرنسی در نیمه اول یک بر صفر عقب افتاد تا سرمربی این تیم بار دیگر برای گلزنی نیازمند مهاجم ایرانی این تیم شود. طارمی در دقیقه 57 بازی گل مساوی را برای ریوآوه زد.


این نود و سومین گل باشگاهی مهدی طارمی از زمان حضورش در فوتبال حرفه ای بود. او در دو فصل 89/90 و 90/91 در تیم شاهین بوشهر 8 بازی انجام داد و یک گل هم به ثمر رساند. سپس در لیگ دسته اول آزادگان و در فصل 92/93 توانست 12 گل برای این تیم به ثمر برساند.


دوران اوج ستاره خط حمله تیم ملی ایران از لیگ برتر چهاردهم آغاز شد که به عنوان یک بازیکن جوان به پرسپولیس پیوست. او در پرسپولیس و در مدت چهار فصل حضورش 55 گل در رقابت های مختلفی چون لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا به ثمر رساند.


مقصد بعدی طارمی لیگ ستارگان قطر و باشگاه الغرافه بود و او توانست در این تیم نیز در مجموع دو فصل حضورش 20 گل بزند. او سپس بعد از بازی های درخشان همراه تیم ملی در جام جهانی و جام ملت های آسیا توسط تیم ریوآوه از لیگ پرتغال شکار شد و تا الان یکی از مهمترین بازیکنان این تیم بوده است. او در سه بازی اول تیمش سه گل زد و 4 پاس گل داد اما سه هفته بعدی را به دلیل مصدومیت از دست داد. او در بازگشت به ترکیب تیم برابر پورتو و پاکو فریرا کاری از پیش نبرد اما در بازی هفته نهم برابر موریرنسی با وجود مصدومیت گلزنی کرد تا تعداد گل های باشگاهی اش را در مجموع به عدد 93 برساند. او در این فصل یک گل هم در آلیانزکاپ برای ریوآوه زده است.

/ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

طارمی پرونده لیورپول و رئال‌مادرید را بست!

روزنامه اوجوگو به سراغ مهدی طارمی لژیونر کشورمان رفته و به بهانه زدن گل‌های حساس در ل...

گلزنی طارمی در مه برای فرار ریوآوه از شکست!

تیم ریوآوه با گلزنی مهدی طارمی از شکست خانگی در نهمین بازی فصل جاری لیگ برتر پرتغال گ...

درخشش طارمی در لیگ پرتغال

اسپورت نیوز پرتغال اعلام کرد مهدی طارمی مهاجم تیم ملی فوتبال ایران جزو 10 خرید برتر ت...

طارمی امتیازآورترین بازیکن لیگ پرتغال شد

مهدی طارمی، مهاجم ایرانی تیم ریوآوه پرتغال که این هفته موفق شد سه تا پنالتی بگیرد، به...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news