اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 18 آذر 1398
09 آبان 1398 09 آبان 1398
18:11 18:11

گل‌محمدی:در زمین کشاورزی بازی کردیم!

سرمربی شهرخودرو در کنفرانس بعد از بازی با سایپا اظهار کرد: احساس می‌کردیم در زمین کشاورزی هستیم. نمی‌دانم چرا باید مسابقه اینجا انجام می‌شد. دیروز بارندگی بود و زمین کیفیت خوبی نداشت

به گزارش سلام نو، از دست دادن دو امتیاز در مصاف با سایپا باعث شد تا شهرخودرو بهترین فرصت برای رسیدن به صدر را از دست بدهد، اتفاقی که سرمربی این تیم دلیل اصلی آن را خرابی زمین و بی کیفیت بودن چمن قلمداد کرد.


یحیی گل‌محمدی در کنفرانس بعد از بازی گفت: «در این زمین واقعا نمی‌شد کار کرد و برای مسابقه مناسب نبود. احساس می‌کردیم در زمین کشاورزی هستیم. نمی‌دانم چرا باید مسابقه اینجا انجام می‌شد. دیروز بارندگی بود و زمین کیفیت خوبی نداشت».


او ادامه داد:« جایی برای صحبت در خصوص مسائل فنی نیست. هم ما چند موقعیت گلزنی داشتیم و هم سایپا. اگر این بازی با نتیجه‌ای غیر از صفر بر صفر به پایان می‌رسید، جای تعجب داشت. از سازمان لیگ می‌خواهم برای این دیدارها اهمیت قائل شود و به محل برگزاری ارزش بگذارد».


سرمربی شهر خودرو در ادامه تصریح کرد:«با این کیفیت هیچ وقت فوتبال ما پیشرفت نمی‌کند بلکه پسرفت هم می‌کند. من هیچ بحث فنی ندارم. این بازی حتی به برطرف کردن نقاط ضعف هم کمکی نمی‌کند، اما از هواداران تشکر می‌کنم که از راه دور آمدند و تیم را تشویق کردند. ما می‌خواستیم برنده میدان باشیم که نشد. برای یک بازی حساس این زمین خوب نبود و بازی کیفیت نداشت به همین دلیل درباره مسائل فنی صحبت نکنیم، بهتر است».


سرمربی شهر خودرو درباره موقعیت‌های گلزنی برای هر دو تیم افزود:« ما در تایم خوبی می‌توانستیم به گل برسیم، حیف شد. اگر موقعیت قاسمی‌نژاد به گل تبدیل می‌شد، 3 امتیاز بازی برای ما بود اما نمی‌توانم ایرادی بگیرم چون او تلاش کرد که گل بزند. همین که در این زمین موقعیت ایجاد کردیم، ارزشمند است».


گل‌محمدی در پایان به بحث های داوری اشاره و گفت: «نیمه دوم در برخی از لحظات بازی از دست داور خارج شد و خطاهای بی‌مورد بازیکنان ما را عصبی کرد اما در مجموع از داوری تشکر می‌کنم آنها زحمت خود را کشیدند»./ ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

صحبت های استراماچونی بعد از دیدار استقلال-شهرخودرو / شهرخودرو برای ما بازی کرد

سرمربی استقلال ضمن اعلام اینکه شهرخودرو به سبکی که ما می خواستیم بازی کرد، گفت: در تی...

کارشناسی داوری بازی شهرخودرو و استقلال تهران

یک کارشناس داوری، قضاوت اشکان خورشیدی در دیدار استقلال برابر شهرخودرو را خوب ارزیابی ...

استقلال با فتح شهرخودرو به صدر رسید

استقلال تهران در بازی حساس و بزرگ هفته مقابل شهرخودرو با یک گل به برتری رسید و به رتب...

استقلال کدام بازیکنان را به مصاف شهر خودرو می‌فرستد؟

بازی امروز استقلال با شهرخودرو یکی از بازی های بزرگ نیم فصل است و استقلال امید دارد ب...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news