اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
سه‌شنبه
سه‌شنبه 17 تیر 1399
09 آبان 1398 09 آبان 1398
20:19 20:19

سردار سلامی: در حال سبقت از فشارهای دشمن هستیم

فرمانده کل سپاه گفت: به رغم تمام فشارهایی که دشمنان به ما تحمیل می کنند نبض سازندگی در ایران همچنان می تپد و در حال سبقت گرفتن از فشارها و آرزوهای دشمن هستیم 

فرمانده کل سپاه: دشمن را تا قبرستان آرزوهای شکست‌خورده‌اش بدرقه خواهیم کرد

به گزارش سلام نو، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی روز پنجشنبه در سفر یک روزه خود به استان البرز و در حاشیه  بازدید از پروژه کنارگذر جنوبی آبیک- چرمشهر در جمع خبرنگاران افزود: حیات اقتصادی کشور رو به رشد است و ما در حال سبقت گرفتن از فشارها و آرزوهای دشمن هستیم و کم کم آن ها را تا قبرستان آرزوهای شکست خورده شان بدرقه خواهیم کرد.

وی در آزاد راه آبیک - چرمشهر اظهار داشت: این کنارگذر جنوبی به طول ۱۵۸ کیلومتر یک آزاد راه فوق العاده زیبا و بزرگ است که ترافیک ورودی شهرهای کرج و تهران را مهار می کند.

توضیحات سردار سلامی درباره یک پروژه جدید

سردار سلامی ادامه داد: با بهره برداری از این پروژه حدود یک و نیم تا ۲ ساعت زمان سفر از غرب و شمال غرب کشور به سمت شرق  کاهش می یابد.

وی گفت: راه اندازی این کنارگذر در اشتغالزایی موثر است زیرا در حواشی این کنارگذر تاسیسات و خدماتی ایجاد خواهد شد که به اشتغال ملی کشور کمک خواهد کرد.

فرمانده کل سپاه افزود: این پروژه شامل چهار قطعه است که ۲ قطعه آن تا پایان سال جاری و ۲ قطعه دیگر هم در نیمه اول سال آینده به بهره برداری خواهد رسید.

وی اضافه کرد: در قرارگاه خاتم الانبیاء (ص) تلاش شبانه روزی خود را معطوف کرده اند تا این کنارگذر هر چه سریعتر به بهره برداری برسد تا مردم از مزایای آن بهره مند شوند.

سردار سلامی با بیان اینکه دور اول سفر استانی در سراسر کشور در حال انجام است، گفت: با پایان دور اول سفرها فوری دور دوم شروع می شود و این زنجیره ادامه می یابد تا اهداف مان تحقق یابد.

وی افزود: در البرز و دیگر استان ها ضمن بازدید از پروژه های قرارگاه خاتم ، پروژه های محرومیت زدایی و پیشرفت و آبادانی و بسیج سازندگی را نیز دنبال می کنیم.

مبارزه با فقر مانند مبارزه با دشمن است

فرمانده کل سپاه پاسداران بیان داشت: هدف اصلی در اجرای پروژه ها این است که با محرومیت و فقر همچون یک دشمن سرسخت مبارزه کنیم تا آن را کاملا از بین برده و منهدم کنیم.

وی ادامه داد: همانطور که دشمنانمان را در مرزها مهار کردیم و آن ها را هزاران کیلومتر به عقب راندیم، فقر و محرومیت را هم از این سرزمین کوچ خواهیم داد.

فرمانده کل سپاه گفت: من معتقد هستم که تا زمانیکه وجود نیروهای گرانقدر انقلابی و بسیجی وجود دارد که می توانند هر دشمنی و هر پدیده سرسختی را با هر شدت و حدتی که دارند سرکوب کنند، این مشکلات آسان تر خواهد بود.

سردار سلامی تاکید کرد: در این جنگ اقتصادی با هدایت های رهبر عظیم الشان اراده کرده ایم تا آخر پای مردم بایستیم و برای تحقق آرمان های بلند انقلاب بایستیم.

وی گفت: این پروژه ها وقتی طراحی و تعریف می شود یکی از اهداف اصلی آن اشتغالزایی است چون بیکاری را مادر تمام مشکلات و مصیبت ها می دانیم و اشتغالزایی یکی از هدف های مهم و کلیدی ماست.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سفر یک روزه خود به استان البرز ضمن بازدید از تعدادی از پروژه های عمرانی قرارگاه خاتم الانبیاء (ص) در آیین بهره برداری از یک هزار و ۲۰۰ طرح خدمات رسانی،‌محرومیت زدایی و اقتصاد مقاومتی استان البرز شرکت کرد./ ایرنا

اخبار مرتبط

icon news

سردار سلامی: ۱۰۰ شناور تندروی جدید به یگان دریایی ایران اضافه شد+ فیلم

سردار سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران خبر از افزوده شدن ۱۰۰ شناور تندروی جدید به یگان...

نماینده ولی فقیه و سردار سلامی به مناسبت هفته عقیدتی سیاسی در سپاه پیام صادر کردند

پیام مشترکی از سوی حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه ...

دستاورد جدید سپاه 5 ثانیه‌ای نقاط آلوده را کشف می‌کند+ فیلم

با حضور فرمانده کل سپاه پاسداران از دستاورد جدید در زمینه مقابله با کرونا رونمایی شد.

سردار سلامی: با غیرت پاسداری در میدان مقابله با کرونا هستیم

سردار سلامی گفت: سپاه هم درگیر با کروناست هم کمک‌رسانی به سیل‌زدگان است و از رهبر انق...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news