اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 19 تیر 1399
09 آبان 1398 09 آبان 1398
20:21 20:21

سازمان لیگ به اعتراض کالدرون واکنش نشان داد

رئیس روابط عمومی و کمیته فرهنگی سازمان لیگ فوتبال ایران درباره اعتراض گابریل کالدرون در خصوص زمان اهدای سوپرجام گفت: از لحاظ فنی تعجب می‌کنم چرا یک مربی این حرف را زده است

واکنش سازمان لیگ به اعتراض کالدرون

به گزارش سلام نو، حجت‌الله بهمنی، رئیس روابط عمومی و کمیته فرهنگی سازمان لیگ فوتبال ایران در خصوص اعتراض گابریل کالدرون درباره اهدای جام پس از بازی با ماشین‌سازی و انتقاد به این مسئله که چرا این اتفاق پیش از مسابقه رخ نداده است، گفت: همانطور که همه می‌دانیم، باشگاه پرسپولیس در هفته‌های اخیر بارها درخواست کرد جام قهرمانی سوپرجام در یکی از بازی‌ها به آنها اهدا شود. قرار شد در این بازی جام قهرمانی به آنها اهدا شود و امروز صبح هم جلسه هماهنگی با مسئولان باشگاه پرسپولیس در سازمان لیگ برگزار شد و نتیجه آن این بود که بلافاصله بعد از بازی مراسم برگزار شود. حتی قرار بود که بازیکنان پرسپولیس به رختکن هم نروند و لباس مخصوص جشن قهرمانی را کنار زمین بپوشند و جام قهرمانی به آنها اهدا شود.

وی افزود: با توجه به شرایط بازی و اینکه پرسپولیس نتوانست در این بازی پیروز شود، بازیکنان از نظر روحی و روانی شرایط خوبی نداشتند. حتی پشت در رختکن بارها از آنها خواستیم در جشن قهرمانی شرکت کنند، چون برنامه زنده هم شرایط خاصی داشت، اما بازیکنان به دلیل شرایط روحی و روانی با تأخیر آمدند.

بهمنی خاطرنشان کرد: از نظر فنی هم تعجب می‌کنم چرا یک مربی این صحبت را کرده است. چون تیم یک ساعت قبل از بازی برای گرم کردن به ورزشگاه می‌آید. تیم چه زمانی برای گرم کردن بیاید، چه زمانی سرد کنند و چه زمانی آماده بازی شوند؟ چون خودم یک مربی هستم، این را می‌گویم. اینها می‌توانستند در جلسه هماهنگی بگویند قبل از بازی جام را به آنها اهدا کنیم و جلسه هماهنگی را برای همین مسائل گذاشتیم.

رئیس روابط عمومی و کمیته فرهنگی سازمان لیگ فوتبال ایران درباره حضور با تأخیر بازیکنان پرسپولیس در جشن قهرمانی گفت: متأسفانه چون پرسپولیس در این بازی پیروز نشدند و پنالتی را هم از دست دادند و نتیجه نگرفتند، گفتند از نظر روحی بازیکنان شرایط خوبی ندارند و برای همین هم با تأخیر به جشن قهرمانی آمدند./ تسنیم

اخبار مرتبط

icon news

پرسپولیسی‌ها باکالدرون به توافق می‌رسند

 مهدی خواجوند معاون حقوقی پرسپولیس اعلام کرد: پالس های مثبتی از کالدرون گرفته‌ایم و م...

پرسپولیس محکوم به پرداخت 745 هزار دلار به کالدرون شد

فیفا پرسپولیس را به پرداخت رقمی نزدیک به ۷۵۰ هزار دلار محکوم کرده است.  

برنامه مسابقات لیگ برتر اعلام شد

 برنامه مسابقات هفته بیست و پنجم تا بیست و هفتم لیگ برتر نوزدهم اعلام شد.

مدیر برنامه‌ گابریل کالدرون عضو هیئت مدیره ذوب آهن شد

دکتر محمد کاظمی مدیر برنامه‌های گابریل کالدرون سرمربی سابق پرسپولیس به عنوان عضو هیئت...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news