اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
سه‌شنبه
سه‌شنبه 17 تیر 1399
10 آبان 1398 10 آبان 1398
15:30 15:30

دادستان البرز پیمانکار جاده چالوس را احضار کرد

خرابی آسفالت چاده چالوس که منجر به تصادفات زیادی در این جاده شده است باعث شد پیمانکار این جاده توسط دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز احضارشده و پرونده قضایی برای وی تشکیل شود.

جاده چالوس

به گزارش سلام نو به نقل از مرکز رسانه قوه قضاییه، حاجی رضا شاکرمی، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز از احضار پیمانکار جاده چالوس خبر داد و بیان کرد: با توجه به افزایش آمار تصادفات در جاده چالوس دادستانی برای بررسی جوانب موضوع و از حیث احقاق حقوق عامه به موضوع ورود کرد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز خاطرنشان کرد: پس از بررسی‌های کارشناسی که شخصا بر آن نظارت داشتم مشخص شد بیشتر این تصادفات به دلیل نامناسب بودن آسفالت موجود با شرایط جاده بوده است.

وی با تاکید بر اینکه «ترکیب آسفالت استفاده شده مناسب این جاده نیست»، گفت: در این خصوص پیمانکار پروژه احضار و پرونده قضایی برای وی تشکیل شده است تا جوانب مورد بررسی قرار گیرد؛ البته پیمانکار مدعی است نوع آسفالت مشکلی ندارد و عوامل دیگری در تصادفات دخیل هستند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز در پایان تاکید کرد: دادستانی تا شناسایی عوامل دخیل در تصادفات پیگیر این موضوع خواهد بود.

/ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

روستای هسته ای کرج کجاست / استقرار "تأسیسات جاسوسی" در چاران را چه کسی لو داد؟

‌اوایل دهه 80‌ جنجالی برای روستای چاران که  از روستاهای جاده چالوس است به پا شد و باع...

اگر قصد سفر از جاده چالوس را دارید این خبر را بخوانید

رئیس پلیس راه استان البرز گفت: به منظور تأمین نظم و امنیت در جاده‌ها در ایام پایان هف...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news