اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 18 آذر 1398
11 آبان 1398 11 آبان 1398
10:00 10:00

تغییر تاریخ دربی

به دلیل بازی فولاد - پرسپولیس، تیم استقلال ملاثانی صدرنشین رقابت های گروه اول لیگ دسته دوم روز یکشنبه در ورزشگاه فولاد باید به میهمانی تیم فولاد نوین خوزستان برود.

به گزارش سلام نو، تیم‌های فولاد نوین اهواز و استقلال ملاثانی در حالی این هفته به مصاف هم در ورزشگاه باشگاه فولاد واقع در 200 دستگاه می روند که تیم استقلال ملاثانی با 5 برد از شش بازی قبل در صدر قرار دارد و فولاد نوین با پنج امتیاز در جایگاه پنجم قرار دارد.

این دربی خوزستانی ها در لیگ دسته دوم به دلیل بازی حساس فولاد و پرسپولیس ، روز یکشنبه از ساعت 15:15 دقیقه به قضاوت پیمان فرخی مهر برگزار می شود.

داریوش هرمزی سرمربی موفق این فصل تیم استقلال ملاثانی در گفت و گوی کوتاه درباره وضعیت تیمشان گفت: تیم ما شاید از نظر مالی فقیر باشد اما حقیر نیست، هیچ کس در معادلات فوتبالی فکر نمی کرد که تیم ما تا اینجای کار بتواند صدرنشین باشد و این را بچه های ما توانستند انجام بدهند، تیم ما اگر حمایت بشود، می تواند مسافر لیگ دسته اول بشویم.

مربی جوان خوزستانی در ادامه نیز گفت: قطعا مشکلات مالی زیاد است و این موفقیت ما انگیزه مالی نداشته چراکه پولی وجود ندارد، امیدوارم مسئولین استانی نگاهی هم به این تیم و مردم زحمتکش ملاثانی بیندازند که تنها دلخوشی شأن این تیم است تا با کمک هم بتوانیم یک موفقیت بزرگ برای فوتبال خوزستان رقم بزنیم. برای بازی با فولاد نوین نیز به مانند دیگر بازی ها برای سه امتیاز به میدان می رویم و تنها برد می خواهیم تا صدرنشینی خود را ادامه ببخشیم.

/ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

رقم بدهکاری پرسپولیس به کالدرون اعلام شد

انصاری‌فرد مدیر روابط عمومی پرسپولیس اعلام کرد رقم بدهکاری به کالدرون ۱۲۰ هزار دلار ا...

دعوای بازیکنان پرسپولیس به کمیته انضباطی کشیده شد

دو بازیکن پرسپولیس که قبل از بازی با ذوب آهن با هم درگیر شده بودند و کالدرون هم آنان ...

مدیرعامل پرسپولیس: کالدرون کاملا به مسائل فنی مسلط است

محمدحسن انصاری فرد اعلام کرد می‌خواهیم بازیکن باکیفیت بگیریم اما واقعیت این است که در...

پرسپولیس بلیت‌های دیدار گل‌گهر را ارزان کرد

قیمت بلیت دیدار پرسپولیس و گل گهر با تصمیم مدیران این باشگاه کاهش یافت .

دیدگاه خود را بنویسید

icon news