اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 25 آذر 1398
11 آبان 1398 11 آبان 1398
11:25 11:25

فیفا تکلیف میزبان ایران و بحرین را مشخص می‌کند

به دلیل اعتراضات عراق و شرایط خاص این کشور بازی‌های انتخابی جام جهانی 2022 نمی‌تواند در این کشور برگزار شود و  فدراسیون جهانی فوتبال(فیفا) درباره میزبانی عراق از ایران و بحرین فردا حکم نهایی خواهد داد.

اربیل یا کشور ثالث میزبان بازی ایران و بحرین

به گزارش سلام نو، سایت «اخبار الریاضیه» بحرین خبر داد که فدراسیون جهانی فوتبال(فیفا) فردا(یکشنبه) حکم رسمی خود را درباره میزبانی عراق در بصره در مسابقات انتخابی جام جهانی 2022 قطر مقابل ایران و بحرین را اعلام می کند.

فدراسیون بحرین پیش از این اعتراض خود را به میزبانی عراق به فیفا ارائه داده بود. بحرینی‌ها به خاطر نبود امنیت در این کشور به خاطر تظاهرات‌های اخیر خواهان برگزاری این بازی در کشور ثالث شدند.

البته عراقی‌ها برای کسب رضایت بحرینی‌ها پیشنهاد دادند که حاضرند بازی تیم ملی این کشور با بحرین را از بصره به اربیل منتقل کنند. در شرایط کنونی فیفا حکم نهایی را خواهد داد و گزینه های اربیل یا کشور ثالث روی میز فیفا وجود دارد و همچنین می تواند برگزاری  این بازی‌ها در بصره را ابقا کند.

محمدرضا ساکت، سرپرست تیم ملی ایران به همراه هیاتی از فدراسیون فوتبال کشورمان روز گذشته به بصره رسید تا شرایط میزبانی ورزشگاه بصره برای دیدار با تیم ملی عراق را بررسی کند.

تیم ملی فوتبال کشورمان نیز باید در چهارمین بازی خود در مرحله انتخابی جام جهانی 2022 قطر در تاریخ 23 آبان در بصره به مصاف عراق برود. دیدار عراق با بحرین نیز در تاریخ 28 آبان برگزار می شود.

/خبرآنلاین

اخبار مرتبط

icon news

ایران از ویلموتس شکایت می‌کند!

فسخ نهایی قرارداد فدراسیون فوتبال با مارک ویلموتس بلژیکی دردسرساز شده و این موضوع بخا...

دردسر بین المللی برانکو برای پرسپولیس !

مدیران پرسپولیس نامه رسمی شکایت برانکو بابت مطالباتش را دریافت کردند و چالشی بین المل...

عراق و بحرین در پایان 90 دقیقه امتیازات را تقسیم کردند

دیدار تیم‌های ملی فوتبال عراق و بحرین در مرحله دوم انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ با نتیجه تس...

عراق و بحرین در نیمه اول مساوی کردند

نیمه اول دیدار تیم‌های ملی فوتبال عراق و بحرین با نتیجه تساوی به پایان رسید.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news