اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 14 آذر 1398
11 آبان 1398 11 آبان 1398
14:07 14:07

جونیور براندائو مهاجم پرسپولیس کیست؟

Júnior Brandão؛ متولد ژانویه ۱۹۹۵ و بازیکنی از برزیل است. او اکنون مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس تهران است و دوران سختی را برای اثبات خود سپری می کند. در ادامه نگاهی خواهیم داشت به زندگی نامه جونیور براندائو برزیلی که این روزها پرسپولیسی ها دوست دارند بدانند کیست که در ترکیب پرسپولیس بازی می کند اما گل نمی زند!

سابقه جونیور براندائو جوان تقریباً مشخص است و خیلی نکته مخفی و پنهانی ندارد، شاید زدن ۹ گل در هجده بازی سری B برزیل نیمه پر لیوان از  کارنامه جونیور باشد.  6 بازی در سری A و 2 مسابقه هم در جام حذفی برزیل داشته که البته موفق به گل زنی نشده. 2 گل زده در 14 بازی لیگ ایالتی هم عملکرد ماه‌های پیش از انتقال او به پرسپولیس است.

براندائو جونیور فوتبال حرفه ای خود را سال ۲۰۱۵ و با پیراهن تیم "یوونتوس برزیل" آغاز کرده است اما او در نهایت تحت قرارداد باشگاه لودوگورتس کشور بلغارستان بود که به عنوان بازیکن قرضی راهی پرسپولیس شد و تا پایان فصل یا شاید هم نیم فصل پیراهن تیم سرخپوش پایتخت را برتن خواهد کرد.

تمام سابقه جونیور همین بود که خواندید! و البته امید پرسپولیس و کالدرون به این جوان 24 ساله برزیلی است تا شاید بتواند استعداد خود را در پرسپولیس به نمایش بگذارد. اما نکته تاریک این انتقال از تیم بلغاری به پرسپولیس شاید نوع انتقال قرضی باشد در چنین شرایطی اگر براندائو در پرسپولیس ناکام باشد که  تیم بلغاری ضرری نکرده اما اگر بتواند در لیگ ایران و حتی آسیا در پرسپولیس بدرخشد آنوقت تیم‌های خارجی بویژه از عربی از حاشیه خلیج فارس آماده هستند که با مبلغ بهتر رضایت‌نامه‌ جونیور را از بلغارها بگیرند و باز دست پرسپولیس خالی بماند!

داستانی که قبلاً برای رقیب دیرینه هم به نوعی دیگر تکرار شده است؛ استقلال در ماجرای تیام و حتی پاتوسی ریز نقش در توافق با تیم مبداً این حق را برای استقلال قائل شده بود که برای سال دوم این اولویت را داشته باشد که با مبلغ از پیش تعیین شده در مهلت معین رضایت‌نامه بازیکن قرضی را برای همیشه یا دست کم یک فصل دیگر دریافت کند. فعلا باید دید داستان پرسپولیس و جونیور به کجا می رسد، درخشش و انتقال به تیم های عربی یا عدم درخشش و نیکت نشینی دلاری!

دیدگاه خود را بنویسید

icon news