اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
سه‌شنبه
سه‌شنبه 19 آذر 1398
11 آبان 1398 11 آبان 1398
20:36 20:36

لیورپول همچنان می تازد

تیم فوتبال لیورپول در دیدار بزرگ با آستون ویلا با گل های لحظات پایانی اندی رابرتسون و سادیو مانه توانست اختلاف خود با تیم دوم را همچنان همان شش امتیازی نگه دارد

به گزارش سلام نو، مرسی سایدی ها در شبی که نمایش چندان خوبی ارائه ندادند، با گل های لحظات پایانی اندی رابرتسون و سادیو مانه، شکست مقابل آستون ویلا را به پیروزی تبدیل کردند تا علیرغم برتری سیتی مقابل حریفش، اختلاف آنها با تیم دوم همچنان همان شش امتیاز باشد.

آستون ویلا بر خلاف انتظار بازی را بهتر آغاز کرد و در همان دقیقه یک می توانست به گل اول دست یابد، اما ضربه القاضی تحت پرس شدید لوورن در اختیار آلیسون بکر قرار گرفت.

در دقیقه 15 اولین فرصت لیورپول با ارسال جوردن هندرسون ایجاد شد، اما ضربه سر سادیو مانه با اختلاف کمی از بالای دروازه آستون ویلا به بیرون رفت.

سه دقیقه بعد و روی پاس زیبای فن دایک، محمد صلاح می توانست گل اول لیورپول را به ثمر برساند، اما ضربه او با عکس العمل هیتن مواجه شد.

اما در دقیقه 21 آستون ویلا به گل رسید. روی ارسال یک ضربه ایستگاهی از سمت چپ توسط مک گین، ترزگه موفق شد با ضربه ای زمینی دروازه لیورپول را باز کند.

در ادامه و روی پاس مانه، روبرتو فیرمینو موفق شد گل تساوی را به ثمر برساند، اما VAR این گل را به صورت میلیمتری آفساید اعلام کرد.

در ادامه اگر چه لیورپول صاحب توپ و میدان بود، اما دفاع منسجم آستون ویلا اجازه خلق موقعیت چندانی را به مرسی سایدی ها نمی داد. در اواخر نیمه اول و روی پاس خوب سادیو مانه، محمد صلاح در محوطه جریمه صاحب موقعیت شد، اما ضربه او از بالای دروازه حریف به بیرون رفت تا نیمه نخست با برتری 0-1 آستون ویلا به اتمام برسد.

در همان ابتدای نیمه دوم و روی ارسال خوب مانه از سمت چپ، فیرمینو صاحب بخت خوبی برای گلزنی شد، اما شوت او از بالای دروازه ویلا راهی بیرون زمین شد.

در دقیقه 58 و روی ارسال آرنولد، لیورپول تا آستانه زدن گل تساوی نیز پیش رفت، اما ضربه سر سادیو مانه با عکس العمل زیبای تام هیتن همراه شد. دقایقی بعد انور القاضی می توانست برتری آستون ویلا را دو برابر کند، اما ویرژیل فن دایک مقابل ضربه او به خوبی ایستادگی کرد.

در دقیقه 74 و روی حرکت تماشایی فیرمینو، لیورپول فرصت خوبی برای زدن گل تساوی داشت، اما ضربه آدام لالانا از بالای دروازه آستون ویلا به بیرون رفت.

در دقیقه 80 آستون ویلا فاصله ای تا زدن گل دوم نداشت، اما ضربه ترزگه در موقعیتی خوب از بالای دروازه آلیسون به بیرون رفت.

اما در دقیقه 87 لیورپول به گل تساوی دست یافت. روی ارسال سادیو مانه، اندی رابرتسون موفق شد با یک ضربه سر محکم در گوشه محوطه گل اول را وارد دروازه ویلا کند.

الیورپول در دقیقه 94 نیز موفق شد به گل دوم دست یابد. روی ارسال کرنر این بار سادیو مانه با یک ضربه سر دقیق موفق به گلزنی شد تا لیورپول در دیداری دشوار 1-2 استون ویلا را مغلوب کند./ ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

صدرنشینی مقتدرانه لیورپول با شکست بورنموث

سرخ پوشان بندر لیورپول امروز نیز توانستند خیلی راحت و با سه گل بورنموث را مغلوب کنند ...

جرارد با گلاسکورنجرز تمدید کرد

استیون جرارد سرمربی تیم گلاسگورنجرز توافق کرد قراردادش در این تیم تمدید شود. 

اعلام ترکیب اصلی لیورپول و اورتون

ترکیب اصلی دو تیم لیورپول و اورتون که قرار است در چارچوب هفته پانزدهم لیگ برتر انگلیس...

گام بزرگ لیورپول برای قهرمانی لیگ برتر

شاگردان یورگن کلوپ که در 15 دقیقه پایانی دیدار با برایتون 10 نفره شدند، در نهایت توان...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news