اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 18 آذر 1398
11 آبان 1398 11 آبان 1398
21:28 21:28

درخواست برای ورود سپاه و اطلاعات به مسائل حاشیه ای فوتبال!

منعاقب بروز برخی حواشی در مسابقات اخیر لیگ برتر فوتبال ایران، وزیر ورزش دستور داد تا کارگروه صیانت از ارزش‌های اخلاقی و فرهنگی با حضور نمایندگانی از وزارت اطلاعات و سپاه تشکیل شود

دیدار مسعود سلطانی فر با پیشکسوتان استقلال

به گزارش سلام نو به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، دویست و نوزدهمین نشست شورای معاونان با حضور وزیر ورزش و جوانان برگزار شد که در ابتدای این نشست مسعود سلطانی‌فر با اشاره به وقایع اخیر در برخی استادیوم‌های ورزشی گفت: انقلاب اسلامی یک انقلاب فرهنگی است و حفظ ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب بعنوان یک اصل خدشه‌ناپذیر در ورزش ایران است.

وی از معاون فرهنگی وزارت ورزش خواست هر چه سریع‌تر نسبت به تشکیل کارگروه صیانت از ارزش‌های اخلاقی و فرهنگی در محیط‌های ورزشی اقدام کند.

این کارگروه با حضور نمایندگان وزارت اطلاعات، ارشاد اسلامی، صداوسیما، فدراسیون فوتبال، کمیسیون فرهنگی مجلس، نیروی انتظامی، معاونت فرهنگی سپاه و نمایندگان باشگاه‌های ورزشی تشکیل خواهد شد.

در بخش دیگری از شورای معاونان، تقی‌زاده معاون امورمجلس، حقوقی و استان‌ها گزارشی از روند جلسات واگذاری استقلال و پرسپولیس ارائه کرد.

سلطانی‌فر در پایان با تشکر از نظم و جدیت سازمان‌های بورس، خصوصی‌سازی و مدیران عامل باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس در تسریع واگذاری گفت: خوشبختانه با شفافیت مالی و مدیریتی که ظرف چند سال گذشته ایجاد شده است حسابرسی استقلال و پرسپولیس تا نیمه سال ۹۸ انجام شده است و در آبان‌ماه مجامع دو باشگاه برگزار خواهد شد/ ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

پیگیری سلطانی فر جواب داد؛ ایران میزبان جام جهانی

میزبانی مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی با پیگیری های وزیر ورزش و جوانان در ایران برگزار...

رسانه ملی اراده‌ای برای اعطای حق پخش ‌ ندارد

وزیر ورزش و جوانان در توئیتی درباره موضوع حق پخش ‌تیم‌های ورزشی از صدا و سیما تاکید ک...

شفافیت شاه کلید موضوع واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس

مسعود سلطانی فر اعلام کرد برای خصوصی سازی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، مدیران عامل و...

واکنش متفاوت سلطانی فر به حضور زنان در ورزشگاه ها

وزیر ورزش با اعلام اینکه زیرساخت ها برای حضور زنان در ورزشگاه آماده است، حتی از دیگر ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news