اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 24 آذر 1398
12 آبان 1398 12 آبان 1398
12:10 12:10

خبری از دعوت مدافع جدیدی به تیم ملی نیست

با این که عملکرد خط دفاعی تیم ملی در بازی با بحرین قابل قبول نبود، اما با این حال در این مقطع زمانی با توجه به فاصله کمی که بین بازی بحرین و عراق وجود داشت مارک ویلموتس قصد دعوت از مدافع جدیدی را ندارد.

به گزارش سلام نو، تیم ملی در شرایطی مهیای بازی با عراق می شود که بازی گذشته را با باخت پشت سر گذاشته است و اینبار هم باید در خانه تیم حریف به میدان برود و این کمی کار را برای ویلموتس و شاگردانش سخت کرده است.

عملکرد خط دفاعی تیم ملی در بازی با بحرین قابل قبول نبود. هر چند گفته می شود مرتضی پورعلی گنجی به خاطر درد ناشی از مصدومیت بازی نکرد اما در این بازی مجید حسینی درحالی که بازیکن حریف پشت به دروازه ایران بود به بحرین پنالتی داد  و یکی دوباری هم عمق خط دفاعی ایران به روی مهاجمان بحرین باز شد.

بعد از این بازی و با انتقادهایی که از خط دفاعی تیم ملی شد برخی رسانه ها حضور مدافعان جدید را در اردوی تیم ملی مطرح کردند و حتی این پرسش مطرح شد که چرا شجاع خلیل زاده به اردوی تیم ملی دعوت نمی شود؟ سوالی که البته هیچ گاه با واکنش کادر فنی تیم ملی همراه نشد. با این حال در این مقطع زمانی با توجه به فاصله کمی که بین بازی بحرین و عراق وجود داشت مارک ویلموتس قصد دعوت از مدافع جدیدی را ندارد به خصوص که تیم ملی بعد از بازی با بحرین تنها با چند جلسه تمرین که از 18 آبان آغاز می شود برای دیدار با عراق مهیا خواهد شد و در این فرصت کم امکان هماهنگی بین مدافعان جدید تیم ملی و گذشته وجود ندارد.

درخواست ویزای سفر به عراق برای همان بازیکنانی است که در گذشته در اردوی تیم ملی حضور داشته اند و این نشان می دهد در بازی با عراق هم ویلموتس می بایست خط دفاعی تیم ملی را با بازیکنانی چون مرتضی پورعلی گنجی، سید مجید حسینی، محمد حسین کنعانی زادگان و ... ارنج کند.

بر اساس اعلام فیفا این دیدار 23 آبان در استادیوم شهر بصره برگزار می شود.

/ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

دلیل درگیری همسر ویلموتس با تاج چیست؟

ماجرای غرامت گرفتن مارک ویلموتس از ایران توسط همسرش که وکیل اول او نیز هست دنبال شده ...

رد ادعای فدراسیون فوتبال در مجلس

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس اعلام کرد فدراسیون فوتبال اصل قرارداد مارک ویلموتس را به مجل...

پرداخت کنندگان پول ویلموتس بازداشت می شوند!

شنیده می‌ شود که پول مارک ویلموتس توسط یک پتروشیمی در بندر ماهشهر پرداخت شده است و اک...

پرداخت حقوق ویلموتس سخت است!

وحید هاشمیان اعلام کرد حتی اگر تیم ملی عراق را هم می‌بردیم، باز هم حواشی پیرامون قرار...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news