اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 18 آذر 1398
12 آبان 1398 12 آبان 1398
15:13 15:13

برای فرانکفورت خوشحالم و برای کوآچ متاسفم

سباستین وتل راننده‌ی آلمانی فراری که طرفدار پر و پا قرص تیم آینتراخت فرانکفورت است با ابراز همدردی با نیکو کوآچ از برد تیم محبوبش ابراز خوشحالی کرد و گفت امیدوار است کوآچ هم راه خود را به زودی پیدا کند.

به گزارش سلام نو، بایرن مونیخ دیروز با نتیجه عجیب و تحقیرآمیز 5-1 مقابل آینتراخت فرانکفورت شکست خورد تا تیره‌روزی‌های نیکو کواچ کروات در این تیم پر افتخار ادامه داشته باشد.


در کنفرانس خبری بعد از تایم‌گیری دیروز در گرند پری آمریکا خبرنگاری از سباستین وتل راننده‌ی آلمانی فراری که طرفدار پر و پا قرص تیم آینتراخت فرانکفورت است، راجع به برد ۵-۱ فرانکفورت برابر بایرن مونیخ و اینکه آیا با کواچ که در جایگاه سرمربی بایرن مونیخ الان تحت فشار است همدردی می‌کند یا نه، سوال می‌‌پرسد.


وتل اما با شوخ‌طبعی همیشگی خود جواب می‌دهد و خبرنگار را شرمنده می‌کند. او از خبرنگار پرسید که به نظرت ما اینجا فوتبال بازی می‌کنیم یا مسابقه می‌دهیم؟ اینقدر خسته‌کننده‌ست که تو هیچ سوالی راجع به کاری که ما اینجا انجام می‌دهیم نداری؟ فکر کنم فردا در چین باران بیاید، می‌خواهی راجع به آن هم نظر بدهم؟ والتری بوتاس راننده‌ی مرسدس و برنده‌‌ پل‌‌پوزیشن گرند پری آمریکا هم با شیطنت اضافه می‌کند که من هم شنیده‌ام در فنلاند برف می‌بارد.


وتل اما در ادامه می‌گوید که من طرفدار فرانکفورت هستم ولی تا قبل از تایم‌گیری از نتیجه باخبر نشدم و تا آن موقع بازی تمام شده بود. فکر می‌کنم که این نتیجه‌ی خوبی برای تیم من بود. نیکو کواچ هم مدتی عضوی از تیم فرانکفورت بود و من با او همدردی می‌کنم و امیدوارم آنها و نیکو کواچ دوباره  راه رسیدن به  پیروزی را پیدا کنند.

اخبار مرتبط

icon news

شادی گلادباخی‌ها برای صدرنشینی+عکس

بعد از پیروزی دیشب مونشن گلادباخ برابر بایرن مونیخ، خوشحالی‌های بازیکنان گلادباج بسیا...

بایرن مونیخ بازی حساس هفته را واگذار کرد

بایرن مونیخ بازی حساس‌ هفته چهاردهم مقابل مونشن گلادباخ را واگذار کرد تا دومین شکست پ...

شکست غیرمنتظره بایرن مونیخ مقابل لورکوزن

بایرن مونیخ که با هانسی فلیک در همه بازی های اخیر به پیروزی رسیده بود، امشب به یک روش...

نیکولاس لطیفی در فرمول یک

نیکولاس لطیفی پسر میلیاردر ایرانی - کانادایی به تیم ویلیامز پیوست و رسما وارد فرمول ی...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news