اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 15 تیر 1399
12 آبان 1398 12 آبان 1398
15:33 15:33

بارسلونا و تکرار پی در پی اشتباهات

جرارد پیکه، مدافع متعصب بارسا، عنوان کرد که اولین شکست این تیم در اولین بازی فصل برای بارسلونا خوب است چون باعث می‌شود این تیم درس بگیرد، اما بارسایی‌ها ظاهرا هیچ درسی را یاد نگرفته‌اند!

به گزارش سلام نو، بارسلونا فصل را با شکست در سن مامس و مقابل اتلتیکو بیلبائو آغاز کرد. پس از آن بازی جرارد پیکه عنوان کرد که این شکست ها برای بارسلونا خوب است چرا که باعث درس گرفتن آن ها می شود. اما بارسلونا پس از گذشت دو ماه و نیم نشان داده که از اشتباهاتش درس نگرفته است. مارک آندره تراشتگن پس از بازی قبلی بارسا در لیگ قهرمانان گفته بود که آن ها مشکلات زیادی دارند.

بلوگرانا در بازی مقابل لوانته یک نمایش ضعیف را از خود ارائه داد و همه چیز را در این بازی از دست رفته دید. چیز عجیب این است که به نظر می رسد ارنستو والورده راه حل مشخصی برای حل مشکلات بارسلونا ندارد. این وضعیت غیر قابل توضیح در سال های گذشته نیز وجود داشته است. در پاریس، تورین، رم و آنفیلد نیز اتفاقات مشابه بازی با لوانته رخ داده بود.  بارسلونا حالا علاوه بر لیگ قهرمانان در لالیگا نیز آسیب پذیر نشان داده و مقابل تیم هایی نظیر اوساسونا و گرانادا نیز ضعیف ظاهر شده است.

عدم وجود یک واکنش در زمین و روی نیمکت پس از گل خوردن، مهم ترین مشکل بارسلونا به حساب می آید و این موضوع باعث شده که آن ها در پی یافتن راه حلی برای این مشکل باشند.

بارسلونا به شکل عجیبی وابسته به لیونل مسی است و در همه بازی ها در انتظار ناجی بودن از این فوق ستاره آرژانتینی قرار دارد. او نیز در بسیاری مواقع این کار را انجام می دهد اما این موضوعی است که همیشه شدنی نیست. هیچ کس جز مسی و فاتی در بازی مقابل لوانته عملکرد خوبی به جای نگذاشتند تا مشکلات بارسلونا بیش از پیش حس شود.

اخبار مرتبط

icon news

ادامه صدرنشینی رئال مادرید با برد مقابل ختافه در لالیگا اسپانیا/تصاویر

تیم فوتبال رئال مادرید با برد خفیف مقابله ختافه صدرنشینی اش در لالیگا اسپانیا را تثبی...

ژاوی به بارسلونا می‌آید

مطابق اعلام رسانه‌های معتبر فوتبال ژاوی با هدایت بارسلونا برای فصل موافقت کرده است.

توقف بدموقع بارسلونا مقابل اتلتیکومادرید در لالیگا اسپانیا/تصاویر

با تساوی بارسلونا مقابل اتلتیکو مادرید، راه قهرمانی رئال مادرید در لالیگا اسپانیا همو...

تمدید دو ماهه سه بازیکن با PSG

باشگاه پاری سن ژرمن اعلام کرد قرارداد سه بازیکن این تیم را دو ماه دیگر تمدید کرد تا آ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news