اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 21 آذر 1398
12 آبان 1398 12 آبان 1398
15:41 15:41

زیدان: آن توپ حتما پنالتی بود

رئال مادرید بار دیگر در خانه خود در برابر بتیس متوقف شد تا بار دیگر در شکست بتیس ناکام بماند، آن هم در حالی که بازیکنان رئال مادرید معتقد بودند باید یک پنالتی به سودشان اعلام می شد.

به گزارش سلام نو، رئال مادرید شب گذشته در برنابئو برابر بتیس با تساوی بدون گل متوقف شد در حالی که با کسب سه امتیاز به تنهایی راهی صدر جدول لالیگا می شد. اواخر بازی و در یک صحنه توپ به دست "فدال"، مدافع بتیس برخورد کرد اما داور اعلام پنالتی نکرد. وی ای آر نیز با تاخیر نظر داور مسابقه را تایید کرد اما رئالی ها به شدت نسبت به این قضیه اعتراض داشتند و معتقد بودند باید یک پنالتی به سودشان اعلام می شد.

زین الدین زیدان سرمربی رئال در پایان بازی و در مورد آن صحنه مشکوک گفت: « واضح است که توپ به دست بازیکن بتیس برخورد کرد اما من ترجیح می دهم خودم را وارد مسائل داوری نکنم. از جایی که قرار داشتم، دیدم توپ به دست مدافع برخورد کرد ولی تفسیر این صحنه ها کار داوران است. داور حتی از وی ای آر هم کمک نگرفت چرا که به تصمیش اطمینان داشت. ما هم چاره ای نداریم جز اینکه به تصمیم او احترام بگذاریم.

کاری از دست ما ساخته نیست و معتقدم نباید خیلی روی این قضیه تمرکز کرد. ما بازی خوبی انجام دادیم به خصوص در نیمه اول و نمی توانم از تعهد و عملکرد بازیکنانم ناراضی باشم. تنها مشکل ما گلزنی بود.»

اخبار مرتبط

icon news

بازیکن محبوب کیروش در آستانه جدایی از رئال

اخبار حاکی از آن است اینتر مشتری شماره یک خامس رودریگز خواهد بود و اگر وی نتواند در ا...

سر به هوایی بیل در تمرین رئال+تصاویر

گرت بیل مدت‌ها است با سرمربی و مدیران رئال اختلاف دارد. امروز هم دوربین های حاضر در ت...

رئال به دنبال جذب ام‌باپه

سایت"le۱۰sport  مدعی شده رئال مادرید برای خرید کیلیان ام‌باپه می‌خواهد ۳۴۰ میلیون پون...

تمدید قرداد رئال با بنزما تا 2023

نشریه مارکا اعلام کرد که کریم بنزما پیشنهاد رئال مادرید برای تمدید 2 ساله قراردادش را...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news