اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 19 تیر 1399
12 آبان 1398 12 آبان 1398
23:30 23:30

برد خنت با پاس گل محمدی

امشب تیم خنت با پاس گل میلاد محمدی روند شکست‌ ناپذیری خود را حفظ کرد و توانست در دیداری خانگی به برتری ۳ بر یک ۲۵ امتیازی شود و در رتبه سوم قرار بگیرد

به گزارش سلام نو، در مهم‌ترین مسابقه هفته چهاردهم و ماقبل پایانی دور رفت ژوپیر لیگ بلژیک، تیم خنت که برخلاف بازی قبل میلاد محمدی را از ابتدا به‌عنوان مدافع چپ در ترکیب داشت، از ساعت ۲۰:۳۰ امشب در استادیوم قلامکو آرنا به مصاف تیم رده دومی استاندارد لیژ رفت.

استاندارد لیژ با برتری یک بر صفر به رختکن رفت، اما در نیمه دوم که هر دو تیم یک بازیکن اخراجی دادند، تیم خنت توانست دو گل وارد دروازه حریف نامدارد خود کند تا درآستانه برتری قرار بگیرد که در لحظات پایانی مسابقه حرکت مدافع ایرانی این تیم، برتری آنها را قطعی کرد.

میلاد محمدی که به دنبال درخشش در خنت و تثبیت جایگاهش در ترکیب این تیم است، در دقیقه ۹۰ بازی امشب برابر استاندارد لیژ در یک رفت و برگشت داخل محوطه جریمه حریف صاحب توپ شد که آن را دراختیار کاسترو مونتس داد تا این بازیکن با شوت پشت محوطه تماشایی گل چهارم تیمش را به ثمر رساند.

تیم خنت که در سه هفته اخیر ژوپیر لیگ بلژیک یک پیروزی و دو مساوی متوالی داشت، امشب نیز روند شکست‌ناپذیری خود را حفظ کرد و توانست در دیداری خانگی به برتری ۳ بر یک دست یابد تا ۲۵ امتیازی شود و با یک بازی و دو امتیاز کمتر نسبت به استاندارد لیژ رده دومی، در رتبه سوم قرار بگیرد.

میلاد محمدی که پیش از این سه بازی در ژوپیر لیگ بلژیک انجام داده بود، بعد از یک هفته نیمکت‌نشینی مجددا به ترکیب خنت برابر استاندارد لیژ بازگشت و در حضور ۹۰ دقیقه‌ای توانست اولین پاس خود را گل بدهد./ ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

حضور میلاد محمدی در ترکیب اصلی خنت برابر رم

بازیکن لژیونر فوتبال کشورمان در دیدار امشب تیمش مقابل رم از سری رقابتهای مرحله یک شان...

حسینی و محمدی خودشان را به تمرینات تیم ملی رساندند

در آستانه بازی تیم ایران با عراق تمرینات امروز تیم ملی فوتبال  با اضافه شدن 2 لژیونر ...

شادی‌های خاص بازیکنان ایران پس از گل زنی به کامبوج+تصاویر

پیروزی چهارده بر صفر مقابل تیم ملی کامبوج هم به خاطر حضور زنان تاریخی بود، هم به خاطر...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news