اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 25 آبان 1398
13 آبان 1398 13 آبان 1398
11:02 11:02

90 طلا دزد دستگیر شدند

سردار خلیل واعظی فرمانده انتظامی استان بوشهر از دستگیر 90 سارق در قالب ۱۳ باند سازمان یافته سرقت طلا از منازل به ارزش  ۶۵ میلیارد ریال خبر داد.

طلا

به گزارش سلم نو، فرمانده انتظامی استان بوشهر عنوان کرد: از ابتدای سال جاری تا کنون ۱۳ باند سرقت طلاجات منزل منهدم و ۶۵ میلیارد ریال طلای مسروقه در استان کشف شده است.

سردار خلیل واعظی در توضیح جزئیات این خبر گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی استان از ابتدای سال جاری تا کنون ۱۳ باند سازمان یافته سرقت طلاجات منزل شناسایی و متلاشی شده و ۹۰ نفر سارق دستگیر شده است.

وی با بیان اینکه در این رابطه ۸۴ نفر مالخر شناسایی و دستگیر شده اند، اظهار کرد: درصد کشفیات سرقت طلاجات در استان نسبت به وقوع آن ۱۰۳ درصد افزایش داشته است.

این مقام انتظامی افزود: حدود ۲۰۰ فقره سرقت طلاجات به ارزش ۶۵ میلیارد ریال کشف شده است.

فرمانده انتظامی استان بوشهر از عزم جدی و برنامه منسجم پلیس در برخورد با این نوع سرقت و سارقان خبر داد و تاکید کرد: شهروندان طلاجات خود را در منزل نگه ندارند و آن را به صندوق امانات بانک بسپارند.

سردار واعظی تصریح کرد: شهروندانی که طلا و زیورآلات در خانه دارند در روزهای آخر هفته خانه را خالی نگذارند و در صورت امکان با نصب دوربین های امنیتی ضریب حفاظتی منزل خود را بالا ببرند.

وی با بیان اینکه در صورت ضرورت نگهداری طلاجات در منزل از جاسازی و نگهداری آن در اتاق خواب خودداری شود، گفت: طلا و زیورآلات خود را در منزل در جاهایی قرار دهید که به سادگی قابل دسترسی نباشند./ ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

تصادف عجیب با گراز!

سرهنگ جابر پاپری رئیس پلیس راه استان بوشهر، از واژگونی یک دستگاه خودروی سواری تیگو با...

کارکنان متخلف سازمان ثبت اسناد دستگیر شدند+جزییات

قوه قضاییه اعلام کرد که صبح امروز تعدای از کارکنان متخلف سازمان ثبت و اسناد کشور به ا...

خودروی پلیس در بوشهر آتش گرفت+عکس

مرکز اطلاع رسانی پلیس بوشهر در اطلاعیه ای علت آتش گرفتن خودروی پلیس در محور «بوشهر» ب...

سرقت در لباس مامور آب و برق

سرهنگ "کاووس حبیبی" سرپرست پلیس آگاهی فارس، از دستگیری فردی مامورنما خبر داد که در پو...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news