اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 12 تیر 1399
14 آبان 1398 14 آبان 1398
13:14 13:14

سریالی شدن سیلی معلمان یزدی/پرده گوش یک دانش آموز دیگر پاره شد

سیلی یک معلم دیگر به گوش دانش آموز دبستانی در یزد باعث پارگی پرده گوش او شد و چند هفته پیش هم معاون مدرسه ای همین آسیب را به دانش آموز دیگر زد.

سیلی که معلم به گوش دانش آموز یزدی نواخت پرده گوش او را پاره کرد.

پاره شدن پرده گوش پسر یزدی با سیلی معلم

به گزارش سلام نو، هنوز چند هفته ای از ماجرای پارگی پرده گوش دانش‌آموز یزدی بر اثر تنبیه از سوی معاون مدرسه نمی‌گذرد که متاسفانه باز هم سیلی معلم باعث پارگی پرده گوش یک دانش آموز یزدی شد.

آسیب وارده به گوش این دانش آموز نیاز به عمل جراحی داشت که خانواده وی به رغم توان مالی بسیار ضعیف، عمل مربوطه را انجام داده اند و همچنین از معلم خاطی نیز شکایت کرده اند.

بنابر اظهارات مادر این دانش آموز، فرزندش از شوک این حادثه نه حرف می زند، نه غذا می‌خورد و واکنشی در برابر اطرافیان ندارد.

وی عنوان کرده است که مدرسه و آموزش و پرورش هیچگونه برخوردی با معلم خاطی نداشته اند و تنها در پی مسکوت نگه داشتن حادثه هستند. این در حالی است که دیگر توان پرداخت هزینه های مربوط به پیگیری ماجرا در پزشکی قانونی را نداریم.

این اتفاق در حالی رخ داده است که «محسن گلستانی فر» مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان، اظهار کرد: تنبیه بدنی دانش آموزان خط قرمز اداره کل و وزارت آموزش و پرورش است و حتما با فرد خاطی در این خصوص برخورد جدی می‌شود.

در اخبار منتشر شده در خصوص ماجرای قبلی آمده بود که فرد مضروب دانش آموز پایه هفتم یکی از مدارس آموزش و پرورش ناحیه یک یزد بوده که بعد از تحمل سیلی معاون مدرسه پرده گوشش پاره شده است و ماجرای فعلی در یکی از دبستان های یزد رخ داده است.

گرچه در مورد مشابه قبلی پیگیری ها از سوی وزارتخانه نیز دنبال شد اما به نظر می‌رسد نهادهای متولی در استان و وزارت آموزش و پرورش باید چاره ای برای جلوگیری از سریالی شدن این سیلی ها در یزد بیاندیشند.

پیگیری خبرگزاری ها در خصوص کسب اطلاعات بیشتر با آموزش و پرورش یزد تا این لحظه نتیجه ای نداشت با این وجود ایلنا کماکان پیگیر تبعات این ماجرا خواهد بود./رکنا

اخبار مرتبط

icon news

حادثه ای خونین در یزد / واژگونی نیسان آبی 24 مصدوم داشت!

احمد دهقان رئیس سازمان اورژانس استان یزد، از واژگونی خودرو نیسان حامل اتباع افغان در ...

پسر یزدی، پدر 80 ساله اش را کشت

 سردار عباسعلی بهدانی فرد فرمانده انتظامی استان یزد، از دستگیری فرد 49 ساله که به علت...

تصادف مرگبار بامدادی در یزد/3 نفر سوختند و جان باختند

سیدحسین طباطبایی مدیر روابط عمومی سازمان اورژانس یزد، از واژگونی یک دستگاه خودرو سوار...

ماجرای تیراندازی بامدادی در یزد

بازپرس ویژه جنایی دادسرای عمومی و انقلاب یزد، از تیراندازی یک تیم چهار نفره غیر بومی ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news