اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 12 تیر 1399
14 آبان 1398 14 آبان 1398
14:10 14:10

پراید حامل 131 کیلو تریاک به مقصد نرسید

سرهنگ محمد بخشنده رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از دستگیری 3 قاچاقچی که قصد داشتند با یک پراید 131 کیلو تریاک از استان های جنوبی به تهران منتقل کنند خبر داد.

دستگیری

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از دستگیری ۳ قاچاقچی و کشف ۱۳۱ کیلو گرم تریاک خبر داد.

به گزارش سلام نو، سرهنگ محمد بخشنده گفت: با دریافت گزارش مردمی مبنی بر اینکه فردی قصد دارد مقداری مواد مخدر از استانهای جنوبی کشور خریداری و به تهران منتقل کند، بررسی موضوع در اختیار ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت قرار گرفت.

این مقام انتظامی بیان کرد: در ادامه تحقیقات انجام شده مشخص شد که متهم قصد دارد با یک پراید محموله مواد افیونی را پس از گذشتن از شهر قم به شهر تهران منتقل کند.

سرهنگ بخشنده با بیان اینکه نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار گرفت و دستور دستگیری و جلب متهم صادر شد، خاطرنشان کرد: پس از کنترل محورهای مواصلاتی به شهر تهران، خودرو متهم در نهایت در ساعت ۱۷:۰۰ روز گذشته سیزدهم آبان ماه در بزرگراه تهران – قم شناسایی و تحت مراقبت ویژه پلیس قرار گرفت.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت با اشاره توقف خودرو متهم و دستگیری یک قاچاقچی در این رابطه، تصریح کرد: در بازرسی از خودرو ۹۷ کیلو و ۶۵۰ گرم تریاک، کشف شد.

وی افزود: متهم در تحقیقات پلیسی، به جرم ارتکابی اعتراف کرد وگفت، بخشی از محموله مواد افیونی پیش تر توسط ۲ همدستش به مخفیگاهشان در شهر اندیشه منتقل شده است که کشف مواد افیونی و دستگیری ۲ همدست متهم نیز بلافاصله در دستور کار ماموران عملیات پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت و با هماهنگی‌های قضائی هر۲ متهم در مخفیگاهشان در شهرک صدف شهر اندیشه دستگیر و در بازرسی از این محل  ۳۳ کیلو و ۷۵۰ گرم تریاک کشف شد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، وی خاطر نشان کرد: با تکمیل تحقیقات مقدماتی هر ۳ متهم با دستور قضائی در اختیار پلیس مبارزه با مواد مخدر برای کشف سایر جزئیات پرونده قرار دارند./ ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

برخورد مرگبار پراید و تریلی در اتوبان تهران – ساوه

رئیس پلیس راه استان مرکزی، از تصادف مرگبار پراید با تریلی در اتوبان تهران ساوه خبر دا...

زوج جوانی که در کلینیک سینا اطهر با هم جان باختند+عکس

در جریان آتش سوزی و انفجار در کلینیک سینا اطهر واقع در شمال تهران در 10 تیر ماه زوج ک...

فیلمی از اتاق عمل کلینیک سینا که بیشترین کشته را داشت

حادثه انفجار و آتش سوزی شب گذشته در کلینیک درمانی سینا اطهر 19 کشته بر جای گذاشت که ب...

در حادثه کلینیک سینا اطهر 7 پزشک جان باختند

دکتر مهدی فروزش مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران، از شناسایی اجساد قربانیان انفجار کلی...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news