اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 14 تیر 1399
14 آبان 1398 14 آبان 1398
15:35 15:35

نگرانی فدراسیون فوتبال بحرین از حضور تیم ملی این کشور در عراق

تیم ملی فوتبال بحرین که قرار است ۲۸ آبان‌ در عراق مهمان تیم ملی این کشور باشد، بر این اساس فدراسیون فوتبال بحرین در نامه‌ای به فیفا اعلام کرده نگران حضور این تیم در عراق است.

نامه بحرین به فیفا؛ نگران حضور در عراق هستیم

به گزارش سلام نو، فدراسیون فوتبال بحرین در نامه‌ای به فیفا نسبت به حضور تیم ملی این کشور در عراق با توجه به شرایط امنیتی آن، ابراز نگرانی کرد.

تیم‌های ملی فوتبال بحرین و عراق در گروه C جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ با هنگ کنگ و ایران هم گروه هستند. تیم فوتبال بحرین قرار است ۲۸ آبان‌ در عراق مهمان تیم ملی این کشور باشد و بر این اساس فدراسیون فوتبال بحرین در نامه‌ای به فدراسیون جهانی فوتبال نسبت به حضور در این کشور ابراز نگرانی کرده است.

کشور عراق هفته‌ها است که درگیر اعتراضات خیابانی است و شرایط امنیتی در این کشور قابل پیش‌بینی نیست. تیم ملی فوتبال بحرین نیز قرار است با تیم ملی عراق در خاک این کشور دیدار کند، فدراسیون فوتبال بحرین اکنون در نامه‌ای به فیفا از وضعیت امنیتی این کشور و حضور تیم ملی‌شان در عراق ابراز نگرانی کرده است.

فدراسیون فوتبال بحرین از فیفا خواسته که دغدغه‌ها و نگرانی‌های فدراسیون فوتبال بحرین را مدنظر قرار دهد و تصمیم منطقی برای حضور تیم ملی بحرین در عراق اتخاذ کند.

تیم ملی فوتبال ایران نیز قرار است بر طبق برنامه فیفا، ۲۳ آبان در بصره به مصاف تیم ملی عراق برود و فدراسیون جهانی فوتبال تاکنون درباره حضور یا عدم حضور تیم ملی کشورمان در خاک عراق اظهار نظری نکرده است.

/ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

فیفا خواهان تغییر میزبانی عراق شد

فدراسیون جهانی فوتبال در درخواستی رسمی به فدراسیون فوتبال عراق تغییر محل برگزاری‌ دو ...

اعتراض شیخ سلمان به برگزاری بازی ایران در خاک عراق

فیفا به اعتراض رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا به حکم تعلیق ورزشگاه های عراق جواب داد و ف...

فشار فیفا زنان را به ورزشگاه بر می‌گرداند یا فوتبال را تعلیق می‌کند؟

باید دید با وجود مخالفت بخش قابل توجهی از حاکمیت با حضور زنان در ورزشگاه فدارسیون فوت...

مربی که قرار است از آرژانتین بیاید کیست؟

گابریل کالدرون آرژانتینی به‌زودی برای مذاکره نهایی با پرسپولیس وارد تهران می‌شود.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news