اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
جمعه
جمعه 09 خرداد 1399
14 آبان 1398 14 آبان 1398
15:50 15:50

دو پسرعمو 5 نفر راکشتند

سردار هوشنگ حسینی فرمانده انتظامی استان اردبیل گفت: در جریان سرقت مسلحانه از مغازه طلافروشی و دستگیری سارقان، دو نفر آنها که پرعمو بودند به قتل 5 زن و مرد اعتراف کردند.

اعتراف پسرعموها به قتل 5 زن و مرد جوان

به گزارش سلام نو، سردار هوشنگ حسینی با اعلام خبر بازداشت سارقان مسلح در اردبیل، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: به دنبال وقوع یک فقره سرقت مسلحانه نافرجام از مغازه طلافروشی در شهرستان "نمین" در آبان سال جاری و استفاده سارقان از خودروها و پلاکهای مسروقه، بررسی موضوع با تشکیل چند اکیپ تخصصی در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی اردبیل  قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان اردبیل افزود: در ادامه تحقیقات کارآگاهان پلیس آگاهی و بررسی‌های تخصصی از صحنه جرم مشخص شد در پرونده سرقت مسلحانه نافرجام از طلافروشی، 6 سارق مشارکت داشته‌اند که با جمع‌بندی دلایل و مستندات قانونی و استفاده از تجهیزات، سارقان شناسایی و پس از هماهنگی قضایی و با اشرافیت کامل اطلاعاتی در عملیاتهای مقتدرانه و هوشمندانه کارآگاهان پلیس آگاهی دستگیر شدند.

وی با اشاره به انتقال سارقان به پلیس آگاهی و انجام بازجویی‌های پلیسی از آنها گفت: سارقان در مواجهه با دلایل و مستندات قانونی لب به سخن گشوده به سرقت مسلحانه از طلافروشی اعتراف کردند.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: در ادامه تحقیقات و بازجویی‌ها دو نفر از سارقان مسلح که پسرعمو هستند به قتل سه مرد و دو زن جوان اردبیلی اعتراف کردند.

به گفته حسینی؛ متهمان با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند./ تسنیم

اخبار مرتبط

icon news

بهمن خاوری قبلا هم یک دختر را فراری داده بود+فیلم

 رومینا اشرفی 14 ساله اهل تالش به دلیل فرارش با بهمن خاوری، توسط پدرش در خواب با داس ...

مصاحبه بهمن خاوری پیش از بازداشت مجدد

بهمن خاوری، دوست پسر رومینا اشرفی دختر 14 ساله ای که به دست پدرش به قتل رسید، توسط پل...

پسر 20 ساله زنجانی مادرش را کشت

سرهنگ کارآگاه جعفر رحمتی، رییس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: جوان ۲۰ س...

چرا رومینا با داس کشته شد؟

دکتر علی صفاری، جرم شناس گفت: با توجه به نوع قتل ابزاری که با آن قتل انجام می شود فرق...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news