اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 22 آبان 1398
14 آبان 1398 14 آبان 1398
15:50 15:50

دو پسرعمو 5 نفر راکشتند

سردار هوشنگ حسینی فرمانده انتظامی استان اردبیل گفت: در جریان سرقت مسلحانه از مغازه طلافروشی و دستگیری سارقان، دو نفر آنها که پرعمو بودند به قتل 5 زن و مرد اعتراف کردند.

اعتراف پسرعموها به قتل 5 زن و مرد جوان

به گزارش سلام نو، سردار هوشنگ حسینی با اعلام خبر بازداشت سارقان مسلح در اردبیل، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: به دنبال وقوع یک فقره سرقت مسلحانه نافرجام از مغازه طلافروشی در شهرستان "نمین" در آبان سال جاری و استفاده سارقان از خودروها و پلاکهای مسروقه، بررسی موضوع با تشکیل چند اکیپ تخصصی در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی اردبیل  قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان اردبیل افزود: در ادامه تحقیقات کارآگاهان پلیس آگاهی و بررسی‌های تخصصی از صحنه جرم مشخص شد در پرونده سرقت مسلحانه نافرجام از طلافروشی، 6 سارق مشارکت داشته‌اند که با جمع‌بندی دلایل و مستندات قانونی و استفاده از تجهیزات، سارقان شناسایی و پس از هماهنگی قضایی و با اشرافیت کامل اطلاعاتی در عملیاتهای مقتدرانه و هوشمندانه کارآگاهان پلیس آگاهی دستگیر شدند.

وی با اشاره به انتقال سارقان به پلیس آگاهی و انجام بازجویی‌های پلیسی از آنها گفت: سارقان در مواجهه با دلایل و مستندات قانونی لب به سخن گشوده به سرقت مسلحانه از طلافروشی اعتراف کردند.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: در ادامه تحقیقات و بازجویی‌ها دو نفر از سارقان مسلح که پسرعمو هستند به قتل سه مرد و دو زن جوان اردبیلی اعتراف کردند.

به گفته حسینی؛ متهمان با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند./ تسنیم

اخبار مرتبط

icon news

سر زن جوان را در منزلش بریدند!

بعد از آنکه همسایه ها با پلیس 110تماس گرفتند، پیکر زن جوانی که سرش بریده شده بود، در ...

بعد از کشتن پدرم حس پیروزی داشتم!

پسر نوجوانی که در شهرک شاهدشهر شهریار در اقدامی وحشتناک پدر و مادر و بردار کوچکتر خور...

90 طلا دزد دستگیر شدند

سردار خلیل واعظی فرمانده انتظامی استان بوشهر از دستگیر 90 سارق در قالب ۱۳ باند سازمان...

سارقان دیوارهای پایتخت دستگیر شدند

سردار کریم بیات فرمانده یگان حفاظت شهرداری تهران از دستگیری 9 نفر از سارقانی که اقدام...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news