اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 19 تیر 1399
14 آبان 1398 14 آبان 1398
15:13 15:13

نوزاد سه روز زیر درخت رها شد !+عکس

ماموران پلیس ۱۱۰ سرعین در تماس شهروندان از نوزاد رها شده در زیر درخت کنار دیوار مخروبه مطلع شدند و پس از آزمایشات مشخص شد این نوزاد فقط 3 روز دارد.

عصر روز یکشنبه ماموران پلیس ۱۱۰ سرعین در تماسی از سوی کسبه میدان ساری‌سو مطلع شدند نوزادی در کوچه یول‌سویی پیدا شده است.

سرنوشت تکاندهنده نوزاد سرراهی سرعین !

به گزارش سلام نو، آن‌ها پس از حضور در محل، این نوزاد را دیدند که پیچیده در همین ملافه سفید و آبی که در عکس می‌بینید، زیر درختی کنار یک دیوار مخروبه گذاشته شده بود. بدن کودک سرد بود و بررسی‌های اولیه نشان می‌داد مدت نسبتاً زیادی از رها شدنش می‌گذرد.
ماموران پلیس پس از تماس و هماهنگی با اداره بهزیستی سرعین، بلافاصله نوزاد به درمانگاه رساندند. پس از رسیدگی و معاینه و آزمایش، این نوزاد پسر که هنوز بند نافش نیفتاده بود کمی جان گرفت و شروع به نوشیدن شیر کرد.
مهدی دیارمند، معاون اداره بهزیستی سرعین که از اولین ساعات اعلام خبر در کنار نوزاد حضور داشت و این عکس را در اختیار آی سرعین قرار داد می‌گوید: «پس از آزمایش سن نوزاد سه روز اعلام و مشخص شد از لحاظ جسمانی سالم است».
این نوزاد پس از طی روال قانونی و با هماهنگی پلیس، درمانگاه و بهزیستی سرعین، به اردبیل منتقل و به شیرخوارگاه علی‌اصغر تحویل داده شد./رکنا

اخبار مرتبط

icon news

زلزله شدید در اردبیل

زلزله به بزرگی 4/4 ریشتر ساعت ١:١۵ سرعین در استان اردبیل را لرزاند.

نوزاد 3 روزه در خیابان رها شد!

سرهنگ محمدباقر سلگی فرمانده انتظامی شهرستان ملایر، از رها شدن نوزاد دختر 3 روزه در یک...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news