اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 18 آذر 1398
14 آبان 1398 14 آبان 1398
17:59 17:59

کارشناسی داوری بازی استقلال-نفت/ دو پنالتی برای استقلال نگرفتند!

استقلال در حالی توانست با نمایشی خوفناک پنجمین برد خود با پنج گل را جشن بگیرد که تیم داوری این بازی روز پراشتباهی را پشت سر گذاشتند

به گزارش سلام نو، سعید مظفری زاده کارشناس داوری ایران با تحلیل صحنه های داوری بازی امروز از گم شدن دو پنالتی شاگردان استراماچونی جلوی دیدگان محمدحسین زاهدی فر گفت.

دقیقه 6؛ شیخ دیاباته در محوطه جریمه مدافع صنعت نفت را بدون توپ متوقف کرد که داور مطابق قانون این مهاجم را با کارت زرد جریمه کرد.هرچند مدافع صنعت نفت سعی کرد با بزرگ نمایی صحنه بر شدت برخورد داور بیافزاید اما کارت زرد برای این رفتار غیرورزشی کافی بود.

دقیقه 10؛ گل استقلال در موقعیت کاملا سالم به ثمررسید و تصمیم داور درست بود چون دانشگر بدون این که برخوردی با دروازه بان داشته باشد توپ ربایی انجام داد.

دقیقه 15؛ مدافع صنعت نفت در این لحظه شیخ دیاباته را از پشت شارژ کرد آن هم درست در لحظه ای که مهاجم استقلال می توانست با ضربه سر توپ رابزند به همین خاطر این صحنه می توانست پنالتی باشد.

دقیقه 19؛ ناصر سالاری در هنگام خروج روی شیخ دیاباته در داخل محوطه جریمه خطا کرد و باعث سرنگونی این مهاجم شد که داور و همچنین داور پشت دروازه در تشخیص محل خطا دچار اشتباه شدند چون صحنه داخل محوطه جریمه بود و باید پنالتی گرفته می شد.

دقیقه 32؛ فرشید اسماعیلی به دلیل شبیه سازی و خطا روی آل کثیر می بایست با کارت زرد داور جریمه می شد که زاهدی فر از کارت خود استفاده نکرد. شبیه سازی آن هم در شرایطی که هیچ برخوردی با صورت این بازیکن صورت نگرفته بود مستحق یک اخطار بود.

دقیقه 76؛ هروه میلیچ در این صحنه با تکلی کاملا درست و صحیح توپ را از بازیکن آبادانی ها گرفت و ادامه بازی تصمیمی درست از سوی داور بود./ ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

فتحی با بازیکنان استقلال جلسه گذاشت

مدیرعامل استقلال در محل تمرین این تیم حضور پیدا کرد تا شاید بتواند کمکی به روحیه بازی...

انگیزه های بالای هافبک پیکان برای شکست استقلال!

هافبک تیم فوتبال پیکان تهران گفت: از بالاترین انگیزه برای پیروزی مقابل استقلال برخورد...

غیبت استراماچونی در تمرین قبل از بازی با پیکان!

سرمربی ایتالیایی استقلالی ها بار دیگر در تمرین حساس قبل از بازی با پیکان حاضر نشد تا ...

عشق عجیب دلیلا استراماچونی به زندگی در ایران!

خانم دلیلا استراماچونی همسر سرمربی استقلال با آرزوی پایان مشکلات بین باشگاه و سرمربی ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news