اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 21 آذر 1398
14 آبان 1398 14 آبان 1398
18:26 18:26

انتقاد شدید وریا غفوری از مدیریت استقلال/ دارند ما را بازی می دهند/ 200 درصد از استراماچونی حمات می کنیم

کاپیتان استقلال تهران به طور غیرمنتظره در نشست خبری به همراه سرمربی حضور یافت و از بدقولی های باشگاه در پرداخت حقوق ها به شدت انتقاد کرد و تاکید که بازیکنان 200 درصد از استراماچونی حمایت می کنند

به گزارش سلام نو، وریا غفوری کاپیتان تیم استقلال بعد از برد برابر نفت آبادان به شکل غیر منتظره ای در نشست خبری و به همراه استراماچونی حاضر شد؛ اتفاقی که نشانی خوبی برای هواداران نداشت و شروع صحبت های استراماچونی برای اثبات این موضوع کافی بود.


وریا غفوری بعد از اعتراضات استراماچونی در جمع خبرنگاران گفت: ابتدا می خواهم یاد پورحیدری و دانایی فرد را گرامی بدارم. این عزیزان همیشه در قلب ما هستند.


وی در ادامه صحبت های خود درباره مشکلات این باشگاه گفت:  امروز برای استقلال خوشحال هستم زیرا به جایگاهی رسیده که زیبا بازی می کند. با زحماتی که سرمربی تیم کشید و ما از روز اول دیدیم که چگونه در تمرینات تلاش می کرد تا تیم ساخته شود، هفته به هفته بهتر شدیم. من اینجا حضور دارم تا بگویم بازیکنان دویست درصد پشت سرمربی هستند. بد قولی هایی صورت گرفته و همه ما به این نتیجه رسیدیم و این احساس به ما دست داد که در حال بازی دادن ما هستند. یک حس بد به ما دست داده است.


غفوری در بخش بعدی صحبت های خود بیان کرد: هفته بعد، 10 روز دیگر، سه روز دیگر، چک ها پاس نشد و سپس بخشی از چک ها را به ما دادند. مشکلات عدیده دیگری وجود دارد که ما را ناراحت کرده است. تیم ما چقدر لایق احترام است؟ یک برد ما نصف جامعه را خوشحال می کند و باید این میزان بی توجهی را تحمل کند؟ به عنوان یک شخص که طرفدار ورزش هستم می گویم، ما فقر مدیر ورزشی در فوتبال داریم. امیدوارم یک فکرایی بشود تا تیم ها بتوانند بهتر مدیریت شوند./ ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

باشگاه استقلال: معلوم نیست استراماچونی چه زمانی برگردد!

باشگاه استقلال تاکید کرد زمان بازگشت سرمربی ایتالیایی به ایران مشخص نیست و او در انتظ...

استراماچونی به زودی وارد ایران می شود

یک روزنامه ایتالیایی می‌گوید وزارت امور خارجه ایران با کمک سفیر ایتالیا در پایتخت ایر...

استقلالی‌ها جمعه به استقبال استراماچونی می‌روند / خبرخوش اعلام شد

طبق وعده استقلال که قرار بود خبر خوشی برای هواداران داشته باشد، اینگونه به گوش رسیده ...

وساطت ظریف برای بازگشت آندره!

 سایت توتومرکاتو ایتالیا اعلام کرد محمجواد ظریف برای بازگشت استراماچونی و رفع موارد ا...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news