اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 15 تیر 1399
15 آبان 1398 15 آبان 1398
15:07 15:07

برای ثبت‌نام دوره‌ فراگیر ارشد پیام نور تا فردا مهلت دارید

 فردا پنج‌ شنبه ۱۶ آبان، مهلت ثبت‌ نام برای پذیرش دوره‌ های فراگیر کارشناسی ارشد ناپیوسته پیام نور ورودی بهمن ماه سال ۹۸ ماه پایان می‌ پذیرد.

به گزارش سلام نو، پیرو اطلاعیه‌های ۲۹ مهرماه و ۸ آبان ماه ۹۸ و انتشار دفترچه راهنمای پذیرش دوره‌های فراگیر کارشناسی ارشد ناپیوسته پیام نور ورودی بهمن ماه سال ۱۳۹۸ نوبت بیستم، کدرشته محل جدید علاوه بر رشته‌های مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام و انتخاب رشته این آزمون اعلام شد.

داوطلبان می‌توانند بر اساس ضوابط مندرج در اطلاعیه‌های اعلام شده و دفترچه راهنمای ثبت نام و مندرجات این اطلاعیه حداکثر تا فردا ۱۶ آبان ۹۸ به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش مراجعه و نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

همچنین متقاضیانی که در گذشته نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته اقدام کرده‌اند با توجه به مفاد این اطلاعیه و در صورت تمایل می‌توانند تا تاریخ ۱۶ آبان ۹۸ نسبت به مشاهده و یا ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی و انتخاب رشته خود اقدام کنند.

کدرشته امتحانی جدید و کد رشته محل امتحانی دوره‌های فوق بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفته است، داوطلبان قبل از ثبت نام به این کد رشته‌ها توجه کنند/ ایسنا

دیدگاه خود را بنویسید

icon news