اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 22 تیر 1399
15 آبان 1398 15 آبان 1398
22:27 22:27

مورینیو به نیمکت بایرن نزدیک شد

متعاقب اخراج کوواچ، اسم های زیادی در روزهای اخیر برای سرمربیگری بایرن مونیخ مطرح شد و وضعیت نیمکت این تیم معلوم نبود؛ اما اکنون نشریه بیلد در گزارشی از آغاز به کار مورینیو برای قبول مربیگری در این تیم خبر داده است

به گزارش سلام نو، به نظر می رسد حضور رافل رانگنیک در بایرن مونیخ منتفی شده است. مدیر برنامه این سرمربی 61 ساله امروز در مصاحبه ای اعلام کرد وی با باشگاه ردبول قرارداد داشته و امکان حضور وی روی نیمکت بایرن مونیخ وجود دارد.

اما به نظر می رسد هیچکس به اندازه ژوزه مورینیو مشتاق پذیرش هدایت بایرن مونیخ نیست. او در همین 48 ساعت بازی های بایرن را تماشا و آنالیز کرده و علاقمند به کار کردن با افرادی چون کارل رومینیگه و اولی هوینس است. البته دیروز همین نشریه بیلد مدعی شده بود با توجه به عدم تمایل اولی هوینس به حضور این سرمربی پرتغالی، انتقال ژوزه مورینیو به بایرن مونیخ منتفی است.

آرسن ونگر یکی دیگر از گزینه هایی است که برای هدایت بایرن مونیخ اعلام آمادگی کرده و انتخاب او به عنوان گزینه ای تا پایان فصل و عقد قرارداد با سرمربی مورد نظر در تابستان بعدی نیز یکی از گزینه های موجود است.

اما این نشریه مدعی شد اگر هانس فلیک، سرمربی فعلی و موقت بایرن مونیخ در دو فرصت خود مقابل المپیاکوس و دورتموند به برتری دست یابد، وی حداقل تا فصل زمستان سرمربی بایرن مونیخ باقی خواهد ماند./ ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

تقابل دو سرمربی جنجالی و موفق فوتبال جهان در لیگ برتر انگلیس/تصاویر

در آخرین دیدار از هفته سی و سوم لیگ برتر انگلیس، تاتنهام با نتیجه یک بر صفر اورتون را...

تیاگو آلکانترا و دیوید آلابا در آستانه جدایی از بایرن

تیاگو آلکانترا و دیوید آلابا  بازیکنان کلیدی و باتجربه بایرن مونیخ هستند که به دنبال ...

دومین قهرمانی قاطع و متوالی بایرن مونیخ در سال ۲۰۲۰/تصاویر

تیم فوتبال بایرن مونیخ با برتری مقابل بایرن لورکوزن فاتح جام حذفی آلمان شد.

قدردانی جالب بازیکنان بایرن از هواداران

بازیکنان بایرن مونیخ از هواداران این تیم با در دست داشتن پیراهن‌های تیم و نوشتن  پیام...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news