اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 18 آذر 1398
15 آبان 1398 15 آبان 1398
22:27 22:27

مورینیو به نیمکت بایرن نزدیک شد

متعاقب اخراج کوواچ، اسم های زیادی در روزهای اخیر برای سرمربیگری بایرن مونیخ مطرح شد و وضعیت نیمکت این تیم معلوم نبود؛ اما اکنون نشریه بیلد در گزارشی از آغاز به کار مورینیو برای قبول مربیگری در این تیم خبر داده است

به گزارش سلام نو، به نظر می رسد حضور رافل رانگنیک در بایرن مونیخ منتفی شده است. مدیر برنامه این سرمربی 61 ساله امروز در مصاحبه ای اعلام کرد وی با باشگاه ردبول قرارداد داشته و امکان حضور وی روی نیمکت بایرن مونیخ وجود دارد.

اما به نظر می رسد هیچکس به اندازه ژوزه مورینیو مشتاق پذیرش هدایت بایرن مونیخ نیست. او در همین 48 ساعت بازی های بایرن را تماشا و آنالیز کرده و علاقمند به کار کردن با افرادی چون کارل رومینیگه و اولی هوینس است. البته دیروز همین نشریه بیلد مدعی شده بود با توجه به عدم تمایل اولی هوینس به حضور این سرمربی پرتغالی، انتقال ژوزه مورینیو به بایرن مونیخ منتفی است.

آرسن ونگر یکی دیگر از گزینه هایی است که برای هدایت بایرن مونیخ اعلام آمادگی کرده و انتخاب او به عنوان گزینه ای تا پایان فصل و عقد قرارداد با سرمربی مورد نظر در تابستان بعدی نیز یکی از گزینه های موجود است.

اما این نشریه مدعی شد اگر هانس فلیک، سرمربی فعلی و موقت بایرن مونیخ در دو فرصت خود مقابل المپیاکوس و دورتموند به برتری دست یابد، وی حداقل تا فصل زمستان سرمربی بایرن مونیخ باقی خواهد ماند./ ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

شادی گلادباخی‌ها برای صدرنشینی+عکس

بعد از پیروزی دیشب مونشن گلادباخ برابر بایرن مونیخ، خوشحالی‌های بازیکنان گلادباج بسیا...

بایرن مونیخ بازی حساس هفته را واگذار کرد

بایرن مونیخ بازی حساس‌ هفته چهاردهم مقابل مونشن گلادباخ را واگذار کرد تا دومین شکست پ...

مورینیو: ناراحتی هیچ مشکلی را حل نمی کند

مورینیو که بعد از یک شروع خوب در تاتنهام به منچستر باخت گفت که بعد از بازی رختکن تیم ...

رئالی یاغی به تاتنهام باز می‌گردد؟

بیل سال‌ها پس از درخشش در تاتنهام به رئال رفت و به یکی از ستار‌های این تیم تبدیل شد و...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news