اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 20 فروردین 1399
16 آبان 1398 16 آبان 1398
12:30 12:30

ماجرای پلمب 37 خانه در میدان امام حسین (ع) چه بود؟

 با حضور رئیس پلیس پیشگیری پایتخت و سرپرست دادستانی شرق تهران صبح امروز طرحی با عنوان ساماندهی منازل مجردی در محدوده امام حسین به اجرا درآمد.

جزئیات پلمب 37 خانه در میدان امام حسین (ع)

به گزارش سلام نو، سردار کیوان ظهیری رئیس پلیس پیشگیری پایتخت به اعلام جزئیات این طرح پرداخت و اظهار داشت: طرح انضباط اجتماعی در سطح شهر تهران در دستور کار پلیس قرار داشته و در تمام مناطقی که افراد بخواهند منازل خود را پاتوقی برای تجمع معتادان و مواد فروشان و خرده فروشان مواد مخدر یا نگهداری اموال مسروقه کنند، تحت تعقیب پلیس قرار خواهند گرفت.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت تصریح کرد: بعد از روزها کار اطلاعاتی، پاتوق‌های این دست از افراد در سه مرحله اطراف میدان امام حسین شناسایی شد و با هماهنگی مرجع قضایی حدود 63 واحد که هر کدام شامل تعداد زیادی اتاق‌ کوچک بودند، مورد بازرسی قرار گرفت.

وی اعلام کرد:‌در اجرای این طرح 37 باب منزل پلمب شدند؛‌ در این راستا به مالکان منازل اخطار می‌دهیم که اگر منزل خود را پاتوق مجرمان قرار دهند با هماهنگی مرجع قضایی با اقتدار با آنها برخورد خواهیم کرد.

سردار ظهیری در پاسخ به دیگر پرسش فارس، که آیا در اجرای این طرح دستگیری یا کشفیات مواد مخدر هم وجود داشت، اظهار داشت:‌ در بحث فروش مواد مخدر تعدادی هم دستگیر شدند؛ در اجرای این طرح تعدادی مالک با پلیس همکاری کردند اما کسانی که برای تبعه‌های غیرمجاز ایجاد پاتوق کرده و منازل‌شان را در اختیار آنها قرار داده بودند دستگیر شدند.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت در پاسخ به دیگر پرسش فارس مبنی بر اینکه دستور پلمب تا چه زمانی به قوت خود باقی است، خاطرنشان کرد: بنا به دستور قضایی تا زمانی که مالکان وضعیت منازل خود را مشخص نکنند پلمب به قوت خود باقی خواهد ماند.

/فارس

اخبار مرتبط

icon news

کرونا مواد مخدر را هم گران کرد!/ هشدار مهم به مصرف کنندگان

سردار محمدمسعود زاهدیان، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر گفت: در پی شیوع کرونا و محدود ...

میزان کشفیات مواد مخدر 5 روز اول عید 99

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا گفت در 5 روز اول سال 99  ۶۵ درصد کشفیات موادمخدر د...

جزئیات پرونده تمساح خلیج فارس

علی صالحی، رئیس کل دادگستری استان هرمزگان گفت: سرباند بین المللی مواد مخدر با نام اخت...

پلیس 92 خانه در میدان امام حسین را پلمب کرد

سرهنگ جلیل موقوفه‌ای جانشین رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ، از پلمب ۹۲ خانه مجردی در می...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news