اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 19 تیر 1399
16 آبان 1398 16 آبان 1398
17:27 17:27

چهره های معروفی که در دوران جوانی همسر خود را از دست دادند

یکی از اتفاقات تلخی که می تواند در زندگی هر فرد بیفتد از دست دادن عزیزان او می باشد.  امکان دارد روال زندگی آنها تغییر کند بعد از گذشتن از این مرحله زندگی بسیار سخت می باشد مخصوصاً اگر فرد از دست رفته همسر او باشد که سالها زندگی مشترک و با عشقی را با هم سپری کرده‌اند و یکباره در زمانی که اصلاً انتظارش را ندارند و در حال فراهم ساختن آینده خود در کنار هم می باشند اتفاق می افتد.

درگذشت پیام صابری همسر زیبا بروفه

یکی از غم انگیزترین اتفاقات رسانه که در فضای مجازی منتشر شد و همه را شوکه کرد فوت پیام صابری در ۱۸ آذر ۱۳۹۷ بود که همه را در غم و اندوه فرو برد و همسر جوانش، زیبا بروفه در سوگ او نشست. پیام صابری که در سن ۴۵ سالگی بر اثر ایست قلبی درگذشت بازیگر و کارگردان موفق کشورمان بود و به تازگی دارای فرزند پسری به نام اهورا شده بود که متاسفانه در هفت ماهگی پسرش دارفانی را وداع گفت، البته باید به این مورد اشاره کرد که پیام صابری و زیبا بروفه بیست سال از زندگی مشترک شان می گذشت و آنها بعد از سالها بالاخره تصمیم به آوردن فرزند گرفته بودند که اجل مهلت نداد تا پیام صابری لذت داشتن فرزند را بچشد.

فوت مسعود رسام همسر فریبا نادری

فریبا نادری که بازیگر تلویزیون و سینمای کشورمان می باشد یکی از چهره‌هایی است که در دوران جوانی متاسفانه همسر خود را از دست داد در حالی که فقط سه سال از زندگی مشترک آنها می گذشت. فریبا نادری در زمان آشنایی با مسعود رسام فقط ۲۰ سال سن داشت و بعد از چندین سال آشنایی با یکدیگر ازدواج کردند که متاسفانه این ازدواج دیری نپایید که به پایان رسید و مسعود رسام به دلیل بیماری سرطان در ۱۰ آبان ۱۳۸۸ یعنی پس از سه سال زندگی مشترک با فریبا نادری درگذشت فریبا نادری در تیر ماه ۱۳۹۶ با مهرداد طباطبایی ازدواج کرد و در اسفند ماه ۹۶ دخترشان یارا به دنیا امد.

درگذشت نسیم حشمتی همسر بنیامین بهادری

بنیامین بهادری خواننده جوان موسیقی پاپ کشورمان از دیگر چهره هایی می باشد که در سن جوانی با وجود داشتن یک دختر، همسر خود را در یک سانحه رانندگی از دست داد بنیامین متولد ۱۸ شهریور ۱۳۶۱ در تهران می باشد و در ۵ بهمن ۱۳۶۳ با نسیم حشمتی ازدواج کرد و در ۹ اردیبهشت ۱۳۹۰ صاحب دختری به نام بارانا شد.همسر بنیامین بهادری در ۲۹ آذر ۱۳۹۲ در یکی از خروجی های همت در حال رانندگی دچار سانحه شد و متاسفانه منجر به فوت وی شد. بنیامین در سال ۱۳۹۴ با شایلی محمودی ازدواج کرد و در ۲۷ مهر ۱۳۹۶ دارای پسری به نام بن سان و در ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ پسر دیگرش به نام شایمین به دنیا آمد.

درگذشت عسل بدیعی همسر سابق فریبرز عرب نیا

عسل بدیعی متولد ۱۹ اردیبهشت ۱۳۵۶ بازیگر سینما و تلویزیون  ایران بود وی در ۱۲ فروردین ۱۳۹۲ در سن ۳۵ سالگی به علت مرگ مغزی درگذشت بنا به گفته رضا داوود نژاد (شوهر خواهر عسل بدیعی) ریه، قلب، کلیه و کبد عسل بدیعی به بیماران نیازمند پیوند زده شد حاصل ازدواج فریبرز عرب نیا و عسل بدیعی پسری به نام جانیار عرب نیا می باشد.

اخبار مرتبط

icon news

فریبا نادری با گریه همسرش را برای ازدواج راضی کرد!+ فیلم

فریبا نادری، بازیگر سینما که میهمان دیشب دورهمی بود توضیحاتی درباره ماجرای تغییر چهره...

اظهارات جدید حسین تهی درباره توبه کردنش!+ فیلم

حسین تهی خواننده رپ خارج‌نشین درباره حواشی اخیرش در لایو اینستاگرامی با بنیامین بهادر...

بنیامین بهادری بالاخره عذرخواهی کرد!

بنیامین بهادری پرحاشیه‌ترین خوانندگان موسیقی پاپ ایران در دهه اخیر، اجرای قطعه جنجالی...

ماجرای بوی عیدی بنیامین بهادری چه بود؟

خواننده پاپ قطعه مشهور بوی عیدی با صدای فرهاد مهراد را با تغییرات سطحی در یک برنامه ت...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news