اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 20 آبان 1398
17 آبان 1398 17 آبان 1398
16:29 16:29

فرزاد فرزین بازیگر موفقی است؟

روزنامه خراسان نسبت به نقش بهرام در مانکن که توسط فرزاد فرزین، خواننده پاپ ایفا شده انتقاد کرد. این در حالی است که بازخورد مخاطبان نسبت به این نقش بازخورد نسبتا خوبی بوده است.

نقشی که فرزاد فرزین از پس آن بر نیامد

به گزارش سلام نو، خراسان نوشت: فرزاد فرزین جزو خوانندگانی‌ است که قدم‌هایی برای ورود به عرصه بازیگری برداشته است اما در این زمینه موفقیت خاصی به دست نیاورده و هنوز نتوانسته است به عنوان بازیگر شناخته شود. تازه‌ترین تجربه او در زمینه بازیگری مربوط به سریال نمایش خانگی «مانکن» به کارگردانی حسین سهیلی‌زاده است.

او در این مجموعه نقش شخصیتی به نام «بهرام» را بازی می‌کند و از قسمت دوم سریال که روز شنبه همین هفته منتشر شد، وارد قصه شده اما به نظر می‌رسد انتخاب این خواننده برای چنین شخصیتی، انتخاب مناسبی نبوده است. فرزاد فرزین در «مانکن» نقش یک شخصیت لات را بازی می‌کند که مدتی در زندان بوده و تازه آزاد شده است. شخصیت «بهرام» از جنس آن لات‌های قلدر نیست و ساده‌لوحی و حماقت خاصی در رفتارهایش دیده می‌شود. میمیک صورت فرزاد فرزین، مدل موهایش، تن صدایش و بینی او، هیچ کدام شبیه لات‌های بزن‌بهادری نیست که می‌شناسیم.

علاوه بر این که چهره او به خودی خود، با یک شخصیت لات تناسبی ندارد، انگار گریم خاصی هم برای باورپذیر شدن این شخصیت روی صورت او انجام نشده است. «بهرام» از لحاظ ظاهری به فرزاد فرزین شباهت دارد و در واقع همان فرزاد فرزین خواننده است! گذشته از ویژگی‌های ظاهری، بازی فرزین نه تنهاکمکی به باورپذیری نقش «بهرام» نکرده بلکه نقص این شخصیت را پررنگ‌تر هم کرده است. به نظر می‌رسد او بیشتر از این که واقعا در نقش یک لات بازی کند، سعی می‌کند ادای لات‌ها را دربیاورد و در این تقلید موفق نبوده است. احتمالا حداقل دستاورد این انتخاب، جلب توجه طرفداران فرزاد فرزین به سریال «مانکن» خواهد بود.

اخبار مرتبط

icon news

چرا مانکن را به سبک بالیوود ساختند؟

  سریال «مانکن» به کارگردانی حسین سهیلی‌زاده است با بازی نازنین بیاتی و امیرحسین آرما...

دو نظر متفاوت درباره بازیگر شدن «شاخ‌های اینستاگرام»

اخیراً نام افرادی در میان بازیگران برخی فیلم‌ها و سریال‌های جدید مشاهده می‌شود، که پی...

ما بازیگرها یتیم هستیم

رضا توکلی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون در گفت‌وگو با خبرنگار سلام نو، پیرامون آخرین...

کدام سریال‌ نمایش خانگی پرطرفدار است؟

با پایان یافتن چند سریال شبکه نمایش خانگی حالا فقط سریال مانکن محبوب تماشاگران است و ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news